Užduok klausimą ekspertui

Apie mus

NAUJŲ PRODUKTŲ LABORATORIJA

Naujų produktų laboratorija AB „NAUJOJI RINGUVA“ įsteigta 2009 m. Per laboratorijos darbo laikotarpį sukurta ne viena dešimtis naujų produktų.

Visi produktai gaminami pagal originalias, bendrovėje sukurtas receptūras. Produkcijos komponentai yra kruopščiai atrenkami ir atitinka tarptautinius standartus. Pirmenybė yra teikiama natūralios kilmės žaliavoms: augaliniams ir eteriniams aliejams, vaistažolių ekstraktams. Žaliavų ir produktų tyrimai atliekami ne tik bendrovės laboratorijoje, bet įvairiuose tyrimų centruose, išorės laboratorijose, universitetuose ir kitose mokslo įstaigose.

AB „NAUJOJI RINGUVA“, siekdama sukurti aukštos kokybės, natūralesnius, konkurencingus rinkoje, efektyvius ir patrauklius klientams produktus, nuolat bendradarbiauja su įvairių sričių mokslininkais, žymiais Lietuvos dermatologais, Lietuvos Alergologų ir Klinikinių Imunologų Draugija. Siekiama tyrimais patvirtinti, kad bendrovės gaminama produkcija tinka ir yra saugi naudoti net itin jautrią odą turintiems, sergantiems alerginėmis ligomis žmonėms. BALANCE skysti skalbikliai, audinių minkštiklis, indų ploviklis, plaukų šampūnas, SMILĖ intymios higienos prausikliai, RINGUVA muilo lakšteliai, RINGUVA skalbiamieji muilai, TINDI kietieji muilai, TINDI šampūnas ir prausiklis 2in1, TINDI šampūnas su alavijų ir medaus ekstraktais – visi šie produktai yra patikrinti tyrimų centruose.

Nuo 2010 metų AB „NAUJOJI RINGUVA” yra Lietuvos biotechnologų asociacijos narė. Dalyvaudama asociacijos veikloje bendrovė nuolat domisi biotechnologijų naujovėmis. Gautą informaciją siekiama pritaikyti produktų kūrimui bei technologinio proceso pagerinimui.