Užduok klausimą ekspertui

Apie mus

MES SPAUDOJE

2017-05-02. Draugiškumas aplinkai tampa vis didesniu konkurencingumo svertu, todėl įmonės ieško galimybių, kaip atitikti vis naujus aplinkos apsaugos reikalavimus ir tapti ekologiškesnėmis. Vienas iš būdų tai pasiekti – ekoinovacijų diegimas savo veikloje.

DAUGIAU

2016-09-14. Švaros prekių gamintoja AB „Naujoji Ringuva“ yra viena iš didžiausių higienos ir valymo priemonių gamintojų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Įmonė puoselėja savo tradicijas pažangiomis technologijomis, kuria organines higienos ir valymo priemones, kurios įkvėptos gamtos ir draugiškos žmogui bei aplinkai. [25-27 psl., „Manufacturing Journal“]

DAUGIAU

2016-01-08. Švaros prekių gamybos AB „Naujoji Ringuva“ praėjusių metų praradimus Rusijos rinkoje kompensavo Švedijoje ir Ukrainoje. Šių metų įmonės tikslas - su nuosavu prekių ženklu įsitvirtinti Švedijos mažmeninės prekybos tinkluose.

DAUGIAU

2014-05-08. Švaros produktų gamintoja AB „Naujoji Ringuva“ meta iššūkį alergijai ir rengia švietėjišką „Balance turą per Lietuvą“. Šalia švietėjiškos programos miestų gyventojų laukia koncertai, pramogos, žaidimai, estafetės šeimoms, prizai ir kiti siurprizai, loterija, kurios pagrindinis prizas - „Bosch“ skalbyklė.

DAUGIAU

2014-02-07. Švaros prekių gamybos AB „Naujoji Ringuva“, į naują gamybinę technologiją ir įrengimus investavusi iki 7 mln. Lt, gamins naujos kartos dėmių šalinimo iš audinių ir skalbimo produktus.

DAUGIAU

2013-12-20. Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2013” AB „NAUJOJI RINGUVA“ produktas – „Balance“ skystas skalbiklis spalvotiems audiniams pažymėtas ES ekologiniu ženklu „Ecolabel“ – įvertintas komisijos ir apdovanotas aukso medaliu!

DAUGIAU

2013-08-27. Europos Sąjungos (ES) ekologiniu ženklu – gėle – bus paženklinti trys AB „NAUJOJI RINGUVA“ gaminami „BALANCE“ linijos švaros produktai. Aplinkos apsaugos agentūra kruopščiai ir visiškai nepriklausomai įvertinusi „BALANCE“ indų ploviklio ir „BALANCE“ skysto audinių skalbiklio spalvotiems audiniams atitiktį nustatytiems ekologiniams kriterijams 2013 m. rugpjūčio 23 dieną suteikė jiems ES ekologinį ženklą.

DAUGIAU

2013-07-17. Akcinės bendrovės „NAUJOJI RINGUVA“, vienos didžiausių švaros produktų gamintojų Baltijos šalyse, pardavimų apyvarta per 2013 m. I-ąjį pusmetį išaugo 26 procentais lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu ir viršijo 7 mln. Lt. Pardavimų augimą lėmė eksporto pardavimų į Rusiją ir Švediją didėjimas, augo pardavimų apimtys ir Lietuvoje.

DAUGIAU

2013-04-23. Akcinės bendrovės „NAUJOJI RINGUVA“, vienos didžiausių švaros produktų gamintojų Lietuvoje, pardavimų apyvarta per 2013 m. I-ąjį ketvirtį augo 32,6 proc. lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu. Pardavimų augimą lėmė pardavimų didėjimas eksporto rinkose: Rusijoje, Skandinavijos ir Centrinės Europos šalyse, taip pat didėjo pardavimų apimtys Lietuvoje.

DAUGIAU

2013-01-27. Pernai pardavimus didinusi švaros prekių gamintoja AB „NAUJOJI RINGUVA“ šiemet planuoja augti ir Lietuvos, ir naujose užsienio rinkose. Bendrovė tikisi po metų įsitvirtinti ir Švedijoje, į kurią beldžiasi jau keletą metų.

DAUGIAU

2012-12-12. Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2012” AB „NAUJOJI RINGUVA“ produktas – koncentruotas dėmių valiklis RINGUVA X su šepetėliu – buvo įvertintas komisijos ir apdovanotas aukso medaliu! Koncentruotas dėmių valiklis RINGUVA X su šepetėliu - tai inovatyvus valiklis, kurio sudėtyje nėra chloro, peroksido, tirpiklių, dažiklių, o natūralus priedas tulžis bei trijų rūšių naujos kartos natūralūs fermentai išvalo net ir ypač sunkiai įveikiamas dėmes, tačiau neblukina audinio spalvos, todėl yra tinkamas naudoti ir spalvotiems audiniams.

DAUGIAU