Užduok klausimą ekspertui

Apie mus

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Akcinės bendrovės „NAUJOJI RINGUVA" pagrindas – kvalifikuota patyrusi komanda, aprūpinta technologijomis ir įrengimais, kuri suformavo patikimą ir atsakingą verslą. Bendrovės socialinės verslo atsakomybės programa apima šias sritis:

  • VERSLO ETIKOS STANDARTAI. Bendrovė įsipareigoja užtikrinti, kad visose verslo srityse būtų laikomasi griežtų etikos, teisės ir profesionalumo standartų.
  • KLIENTAI. Bendrovė siekia teikti klientams sąžiningas ir kokybiškas paslaugas.
  • ŽMOGAUS TEISĖS. Bendrovė gerbia Tarptautinę žmogaus teisių deklaraciją ir vadovaujasi jos principais savo veikloje.
  • DARBUOTOJAI. Bendrovė siekia būti darbdaviu, kurį rinkdamiesi darbuotojai teikia pirmenybę.
  • SVEIKATA IR SAUGUMAS. Bendrovė įsipareigoja užtikrinti saugią ir tinkamą darbo aplinką. Tai prioritetas visose bendrovės veiklos srityse.
  • TIEKĖJAI. Bendrovė bendradarbiauja su tiekėjais kaip su partneriais, padedančiais įgyvendinti socialiai atsakingo verslo politiką, teikiant prekes ir paslaugas.
  • BENDRUOMENĖ. Bendrovė siekia bendradarbiauti su bendruomene, kurioje bendrovė vykdo veiklą.
  • APLINKOSAUGA. Bendrovė siekia racionaliai valdyti bei gerinti išteklių vartojimą.

AB „NAUJOJI RINGUVA" pripažįsta, kad vykdydama veiklą, tiesiogiai ir netiesiogiai veikia verslo aplinką, todėl socialiai atsakinga bendrovės veikla yra būtina sąlyga sėkmingam verslui.

Siekiame nuolatos tobulinti socialinės atsakomybės programą ir skatinti verslo partnerius siekti atsakingos veiklos, todėl nuolat dalyvaujame įvairiuose projektuose, akcijose, bendrovės chemikai skaito paskaitas mokyklose, įvairiuose renginiuose, veda seminarus.

RINGUVA ir Darom 2016

2016 m. balandžio 23 d. AB Naujoji Ringuva kvietė nelikti abejingiems Panevėžio miesto gamtai ir aktyviai prisijungti prie visuomeninės švarinimosi akcijos Darom 2016. Ši akcija - vienas didžiausių renginių šalyje, kuris atkreipia dėmesį į aplinkosaugos problemas Lietuvoje bei visame pasaulyje skatina savanorystės ir pilietiškumo jausmą.

AB Naujoji Ringuva kartu su Panevėžio miesto gyventojais tvarkė Skaistakalnio parko aplinką, grėbė pernykščius lapus, rinko per žiemą susikaupusias šiukšles, medžių šakas. Surinktos atliekos surūšiuotos ir sudėtos į maišus.

Kiekvienam dalyvavusiam buvo įteikiama dovana - BALANCE ekologiškas indų ploviklis, kuris aplinkoje lengvai biologiškai suskyla, todėl yra draugiškas gamtai ir žmogui. Tai saugi, patikima ir efektyvi priemonė skirta naudoti kiekvieną dieną.

RINGUVA ir Darom 2012

Lietuviškų švaros produktų gamintoja AB „NAUJOJI RINGUVA“ bei kasmetinės gamtos švarinimo akcijos „Darom 2012“ organizatoriai balandžio 21 d. 10 val. pakvietė visus panevėžiečius tvarkyti aplinką Panevėžio mieste. Penktąjį kartą šalyje vykusi akcija bendram tikslui suvienijo daugybę Lietuvos gyventojų, neabejingų kilniems darbams. Smagu buvo matyti, kaip bendro tikslo kartu siekia jaunimas, vyresnieji ar dar vos išmokęs vaikščioti mažylis, kurį tėveliai jau nuo mažens moko būti atsakingu žmogumi.

AB „NAUJOJI RINGUVA“ jau trečius metus rėmė ir aktyviai dalyvavo šioje pavasarinėje švarinimosi akcijoje. Bendrovė atsakingai žiūri į gamtos išsaugojimą bei žmogaus sveikatą, todėl gamina iš natūralių žaliavų tik aukščiausios kokybės kūno priežiūros, skalbimo ir valymo priemones, nenaudoja kenksmingų cheminių medžiagų.

Šiemet ,,Darom 2012” akciją pristatė bendrovės gaminamos natūralios ir saugios skalbimo priemonės: dėmių valikliai RINGUVA X, skalbiamieji muilai RINGUVA ir skysti skalbikliai RINGUVA PLIUS. Šie produktai yra saugūs ir draugiški tiek žmogui, tiek aplinkai.

SMILĖ ir „Darom 2011“

2011 m. balandžio 16 d. lietuviškų kūno priežiūros priemonių linija SMILĖ ir aplinkos tvarkymo akcijos „Darom 2011“ organizatoriai pakvietė visus panevėžiečius tvarkyti aplinką Panevėžio mieste bei susirinkti į smagų ir kupiną malonių staigmenų pikniką Skaistakalnio parke, kuriame buvo galima pasiklausyti gyvos muzikos, susitikti su bendraminčiais, daugiau sužinoti apie lietuviškus švaros produktus, gaminamus AB „NAUJOJI RINGUVA“. Piknike pasirodė Žaliasis Panevėžio choras, „Rhythm Junkies“ ir Meno aktoriai. Visi susirinkusieji buvo vaišinami kareiviška koše, arbata ir sausainukais.

Kūno priežiūros priemonių linija SMILĖ – tai natūralūs, efektyvūs, saugūs lietuviški kūno priežiūros produktai, gaminami akcinėje bendrovėje „NAUJOJI RINGUVA”.

Pikniko metu buvo galima užduoti klausimus AB „NAUJOJI RINGUVA“ technologams, kurie besidomintiems patarė, kaip pasirinkti saugius ir aplinkai draugiškus švaros produktus bei tausoti savo sveikatą ir aplinką.

„Projektą „Darom“ remiame antrus metus. Atsakingai žiūrime į gamtos bei saugios ir švarios aplinkos išsaugojimą ateities kartoms, šios mūsų nuostatos atsispindi AB „NAUJOJI RINGUVA“ produktuose, kurie pasižymi aukšta kokybe, natūralumu, draugiškumu žmogui ir aplinkai, - teigė įmonės generalinė direktorė Jurgita Žilvinskaitė“.

SMILĖ ir „Darom 2010”

2010 metais į Skaistakalnio parko tvarkymo tašką Panevėžyje, prie akcinės bendrovės „NAUJOJI RINGUVA“, susirinko beveik 500 žmonių. Bendrovė rūpinosi, kad akcijos dalyviams netrūktų šiukšlių maišų bei pirštinių.

Buvo paskelbta jauniausio aplinkos mylėtojo nominacija. Atsiradusiems net dviems 2,5 metų mažyliams įteikti prausimosi priemonių TINDI krepšeliai.

Kiekvienas dalyvavęs AB „NAUJOJI RINGUVA“ tvarkymo taške buvo apdovanotas antibakteriniu muilu bei 20 proc. nuolaida apsipirkimui firminėje muilo parduotuvėje.

SMILĖ ir projektas „Nedelsk“

2010 m. rugsėjo 4-5 d. Baltijos šalių parašiutininkės, natūralių kūno priežiūros priemonių linija SMILĖ ir projektas „Nedelsk“ pakvietė stebėti pirmą kartą Lietuvoje rengiamą laisvojo kritimo ore formacijos rekordą. Rekordas buvo pasiektas Pociūnų aerodrome, kuriame Lietuvos, Latvijos bei Estijos parašiutininkės, šokdamos iš 4000 m. aukščio, laisvame kritime susikibo rankomis sudarydamos figūrą – gyvą žvaigždę. Rekordą užfiksavo tarptautinės kategorijos teisėja Jūratė Janušauskienė.

Šio renginio tikslas - paremti kovą prieš krūties vėžį bei paskatinti Lietuvos moteris pasitikrinti sveikatą ir laiku užkirsti kelią ligai.

Buvo galima stebėti parašiutininkių šuolius, įgyti žinių, kaip laiku diagnozuoti bei užkirsti kelią krūties vėžio ligai, kurias suteikė projekto „Nedelsk“ specialistai, lankstyti iš popieriaus rožines gerves – tarpusavio palaikymo bei solidarumo simbolį, kurios vėliau buvo paleistos į dangų. Visos į renginį atvykusios moterys buvo apdovanotos natūraliais kūno priežiūros linijos SMILĖ produktais. AB „NAUJOJI RINGUVA“ specialistai konsultavo, kokius produktus saugu naudoti ir į kokią produkto etiketėje nurodytą informaciją reikia atkreipti dėmesį.

Burbuliatorius

AB „NAUJOJI RINGUVA” dalyvavo ir prisidėjo prie „Burbuliatoriaus” projekto - tai reguliarus miesto žaidimas, kuris vyksta visą vasarą, kas antrą pirmadienį, Lietuvos ir užsienio miestuose. Šio renginio ypatumas yra ne tik jo periodiškumas, bet ir tai, kad jis vyksta daugiau nei 10 Europos miestuose vienu metu.

„Burbuliatoriaus” tikslas – atgaivinti viešąsias miesto erdves, paskatinti miestelėnus eksperimentuoti, ieškant naujų viešųjų erdvių naudojimo būdų, bei sukurti paralelinį įvykį, kurio dalyviai, gyvendami skirtinguose miestuose, galėtų dalintis patirtimi.

Paskaitos

Atsakingai žiūrime į gamtos bei saugios ir švarios aplinkos išsaugojimą ateities kartoms, todėl aukščiausios kokybės švaros produktus gaminame tik iš natūralių žaliavų, nenaudojame kenksmingų cheminių medžiagų. Šios mūsų nuostatos atsispindi AB „NAUJOJI RINGUVA“ socialinėje veikloje.

AB „NAUJOJI RINGUVA“ chemikė – technologė Ugnė Butvilaitė ne kartą lankėsi Panevėžio apskrities mokyklose. Specialistė mokiniams skaitė įdomias paskaitas apie muilo istoriją, jo gamybos procesą, vaizdinių priemonių pagalba jaunimas kartu mokėsi taisyklingai plautis rankas, sužinojo kaip reikia išsirinkti tinkamą muilą, saugias ir aplinkai draugiškas švaros priemones bei tausoti savo sveikatą ir aplinką. Mokiniai bendraudami ir dalindamiesi savo patirtimi gavo praktinių žinių, vertingų patarimų, todėl atsakingiau priims sprendimus naudojant tam tikras švaros priemones.