Užduok klausimą ekspertui

Apie mus

AB „NAUJOJI RINGUVA"

AB „NAUJOJI RINGUVA“ yra viena didžiausių švaros prekių gamintojų Lietuvoje, įkurta 1920 m. Gaminame skalbiamuosius ir tualetinius muilus, dušo želė, šampūnus, skystus muilus, skalbiklius, pramonei skirtus valymo produktus. Gaminamą produkciją parduodame Lietuvoje su gerai žinomais prekiniais ženklais: SMILĖ, TINDI, BALANCE, RINGUVA, RINGUVA X, RINGUVA PLIUS, RINGUVA CLEAN, LINEA, ŽALIASIS, SKALBĖJA, FORTUS, VIVA, ŪKIŠKAS, taip pat eksportuojame į Latviją, Estiją, Ukrainą, Suomiją, Švediją, Norvegiją, Didžiąją Britaniją, Airiją, Daniją, Vokietiją, Lenkiją, Čekiją, Vengriją, Rumuniją, Slovakiją, Prancūziją, JAV, Meksiką, Braziliją.

MŪSŲ VIZIJA. Apjungdami sukauptą patirtį ir modernias technologijas mes siekiame būti didžiausia ir pažangiausia švaros produktų gamybos ir pardavimo įmone Baltijos valstybėse [Pabaltijyje].

MŪSŲ MISIJA. Kurti ir tiekti pažangius ir efektyvius švaros produktus, kurie padarytų švarą paprastai ir lengvai pasiekiamą.

MŪSŲ VERTYBĖS

ATSAKOMYBĖ IR ĮSITRAUKIMAS

  • Kiekvienas prisiimame asmeninę atsakomybę ir iniciatyvą padaryti tai, kas reikalinga.
  • Mes atsakingai dirbame kurdami vertę savo klientams, darbuotojams ir akcininkams.

INOVATYVUMAS

  • Mes esame atviri naujoms idėjoms.
  • Mes atrandame naujus pažangius sprendimus.
  • Mes aktyviai bendradarbiaujame su mokslo įstaigomis bei institucijomis ir mokslininkais, kad kartu apjungę mokslo pasiekimus ir žinias atrastume sprendimus, geriau patenkinančius žmonių poreikius.

PATIKIMUMAS

  • Mes siekiame, kad mūsų darbuotojai išsiskirtų savo aukšta kompetencija ir profesionalumu.
  • Mes laikomės susitarimų.

KOKYBĖ

  • Mūsų produktai yra kokybiški ir saugūs.
  • Mes nuolat tobuliname savo kokybės vadybos sistemą.

Turėdami kryptingą specializaciją ir tikslą toliau vystytis bei plėstis, esame dinamiškai auganti bendrovė. Nuolat investuojame į naujų produktų kūrimą, esamų tobulinimą bei pažangių technologijų diegimą. Siekiame sukurti aukštos kokybės, konkurencingus rinkoje, efektyvius ir patrauklius klientams produktus, todėl nuolat bendradarbiaujame su įvairių sričių mokslininkais, žymiais Lietuvos dermatologais, Lietuvos Alergologų ir Klinikinių Imunologų Draugija.

AB „NAUJOJI RINGUVA“ 2010 m. buvo išrinkta „Inovatyvia įmone“ Lietuvos inovacijų centro ir Lietuvos pramoninkų konfederacijos rengtame nacionaliniame konkurse „Inovacijų prizas 2010“. Šis apdovanojimas apibendrino intensyvų ir rezultatyvų bendradarbiavimą su Lietuvos mokslininkais tobulinant technologijas bei kuriant naujus pažangius švaros produktus.

Didžiuojamės, kad mūsų bendrovė, susikūrusi gražiame Lietuvos regione, ant Nevėžio kranto, tęsia ilgą ir garbingą švaros prekių gaminimo istoriją, puoselėja tradicijas ir pažangių technologijų pagalba kuria gamtos įkvėptas, natūralias, žmogui ir aplinkai draugiškas švaros priemones.