Užduok klausimą ekspertui

Apie mus

BENDRADARBIAVIMO GALIMYBĖS

AB „NAUJOJI RINGUVA" kuria aukštos kokybės, konkurencingus rinkoje, efektyvius ir patrauklius klientams produktus. Ambicingi siekiai skatina domėtis mokslo pasiekimais ir atradimais, kuriuos galėtume pritaikyti kurdami ir gamindami švaros produktus, todėl  nuolat bendradarbiaujame su Vilniaus universiteto Biotechnologijos instituto mokslininkais, žymiais Lietuvos dermatologais, Lietuvos Alergologų ir Klinikinių Imunologų Draugija. Vykdomi moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra. Įmonės laboratorija atnaujinama, nupirkta nauja laboratorinė įranga, kuri suteiks daugiau galimybių kurti ir efektyviau tirti produktus, užtikrinti produkcijos aukštą kokybę.

Teikiame šias paslaugas:

  • Jūsų prekinio ženklo kūno priežiūros ir buities produktų gamyba.
  • Produktų formulių kūrimas pagal kliento pageidavimus įmonės laboratorijoje.
  • Dermatologinių tyrimų atlikimas, bendradarbiaujant su Lietuvos dermatologais.
  • Pakuotės parinkimas bei produktų pakavimas į įvairios talpos pakuotes.
  • Produktų gamyba tiek dideliais, tiek nedideliais kiekiais.

AB „NAUJOJI RINGUVA" yra vienintelė kieto muilo gamintoja Pabaltijo šalyse. Bendrovės gaminami produktai įvertinti pasaulinėse parodose ir Lietuvos pramonės gaminių konkursuose, pelnę aukso medalius dėl aukščiausios kokybės, išsaugotų gamybos tradicijų ir aktualumo šiandienos vartotojui.

Aukščiausią veiklos kokybę visuose produkcijos gamybos lygmenyse apibrėžia ir Kokybės Vadybos sistema ISO 9001 : 2008, kuri įmonėje įdiegta ir veikia nuo 2000 m. lapkričio 13 d.

Jūsų užklausų laukiame el.paštu: reda@ringuva.lt.