Užduok klausimą ekspertui

Eksperto skyrelis

2015-12-22

ES ekologinis ženklas Ecolabel

Dauguma Balance prekės ženklo produktų yra pažymėti Ecolabel ženklu, tačiau ar kiekvienas tikrai žinome, ką šis ženklinimas reiškia?
2015-12-21

Klausimai - atsakymai

Laba diena, sakykite prašome, ar muilas „Smilė" tinka vaikams nuo 2 metukų? Jeigu vaikutis nealergiškas kvapiosioms medžiagoms, tada žinoma galima rinktis „Smilė" tualetinius muilus. Jeigu alergiškas - rekomenduojame „Tindi" muilą vaikams be kvapiųjų ir dažančiųjų medžiagų.
2013-04-30

Leidiniai

Čia pateikiami leidiniai atsisiųsti.
2013-04-02

Pakuočių atliekų tvarkymo ekspertas

Netinkamai tvarkomos pakuočių atliekos teršia aplinką, atliekoms yrant jose esančios nuodingos ir kenksmingos medžiagos teršia gruntą, vandenį, orą, todėl būtina užtikrinti, kad šios atliekos būtų surinktos atskirai ir perdirbtos.
2013-04-01

Produktų sudėčių ekspertas

Aguonų sėklų sudėtyje gausu sveikatai naudingų medžiagų – angliavandenių ir kalcio – iš jų pagaminti produktai yra puikūs energijos šaltiniai. Taip pat aliejuje gausu būtiniausių riebalų rūgščių Omega-6. Aguonų aliejus naudojamas kaip maisto papildas ir kaip kosmetikos priemonė.
2013-03-01

Dėmių valymo ekspertas

Nusausinkite ir kiek įmanoma valykite dėmę, kol ji dar drėgna. Smarkiai netrinkite ir nespauskite, kad neįsigertų giliai į audinį. Norėdami pašalinti lipnias ar įsisenėjusias dėmes, nenaudokite aštrių ir audinį galinčių pažeisti daiktų, pavyzdžiui, buko peilio.
2013-02-01

Skalbimo ekspertas

Prieš skalbimą skalbinius būtina surūšiuoti. Rūšiuokite skalbinius, atsižvelgdami į rekomenduojamą skalbimo temperatūrą, nurodytą ant etiketės, audinių rūšį, atskirkite baltus ir spalvotus, labai didelius ir mažus skalbinius.
200
Prekių puslapyje: