Užduok klausimą ekspertui

RINGUVA CLEAN antistatinis grindų ploviklis laminuotoms grindims ir linoleumui, 800ml

Zoom
2.99 €
Kiekis:

Ringuva Clean koncentruotas ploviklis, įvairių rūšių laminuotoms grindims ir linoleumui plauti, lengvai įveikia didesnius nešvarumus ir įsisenėjusias apnašas.

 

Efektyvus

Lengvai ir efektyviai valo įsisenėjusį purvą, riebalų ir kitus sunkiai išvalomus nešvarumus. Ringuva Clean ploviklyje esantys specialūs priedai paviršiui suteikia ypatingą blizgesį ir pasižymi antistatiniu poveikiu, todėl neleidžia kauptis nešvarumams ir dulkėms bei užtikrina ilgalaikę švarą. Reguliariai naudojant šią priemonę, valomi paviršiai reikalauja mažiau priežiūros, lėčiau nusidėvi.

 

Saugus

Įsileiskite švarą į savo namus Ringuva Clean ploviklio pagalba ir jis pasirūpins Jūsų grindimis bei suteiks malonią gaivą, kuri sukurs švarios aplinkos pojūtį.

 

Sudėtis: mažiau kaip 5 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau kaip 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau kaip 5 % amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, kvapai, konservantas (Benzisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine).

Prieš naudojimą suplakti. 20 ml ploviklio naudoti 5 l vandens ir plaukite grindis įprastu būdu. Leisti grindims išdžiūti, perplauti vandeniu nereikia. Tinka plauti ir rankomis, ir grindų šepečiu.

Palikti atiliepimą apie prekę