Užduok klausimą ekspertui

Dėmių valiklis RINGUVA X su šepetėliu apdovanotas aukso medaliu


Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2012” AB „NAUJOJI RINGUVA“ produktas – koncentruotas dėmių valiklis RINGUVA X su šepetėliu – buvo įvertintas komisijos ir apdovanotas aukso medaliu!

 

Koncentruotas dėmių valiklis RINGUVA X su šepetėliu - tai inovatyvus valiklis, kurio sudėtyje nėra chloro, peroksido, tirpiklių, dažiklių, o natūralus priedas tulžis bei trijų rūšių naujos kartos natūralūs fermentai išvalo net ir ypač sunkiai įveikiamas dėmes, tačiau neblukina audinio spalvos, todėl yra tinkamas naudoti ir spalvotiems audiniams.

 

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

 

Konkurso komisiją sudarė specialistai iš įvairių institucijų, susijusių su sveikata ir mityba, žemės ūkiu. Tarp jų - Respublikinio mitybos centro, Standartizacijos departamento, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto, Aplinkos vadybos ir audito instituto, Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos, Žemės ūkio ministerijos, Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos, Lietuvos vartotojų asociacijos, Kauno technologijos universiteto, Lengvosios pramonės centro, Kauno ir Vilniaus kolegijų, atskirų pramonės ir verslo asociacijų ekspertai.