Užduok klausimą ekspertui

Leidiniai

Tampa tradicija kasmet, švaros mėnesiais, išleisti firminį laikraštį. Šį kartą daug kalbame apie aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą. Siūlome ne tik prižiūrėti namų švarą ir rūpintis asmens higiena, bet kartu ir mankštintis, sveikai maitintis.


http://www.ringuva.lt/out/media/RNG02.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

Kasmet pagimdžiusioms mamoms dovanojame aukščiausios kokybės, saugias ir patikimas skalbimo priemones, kad skalbti būtų lengviau ir paprasčiau. Šiais metais siūlome išbandyti ekologišką skalbiklį „Balance". Daugiau apie skalbimą ir priemones rasite internetiniame kataloge:

 

http://www.pro-fit.lt/E-catalogues/ringuva-e/#/0

 

 

 

 

„Kūdikio dienoraštis" – informatyvus leidinys kiekvienai nėštukei. Jame gausu informacijos apie kūdikio augimą, vystymąsi, priežiūrą. Įdomu kaip skalbti ir kūdikio rūbelius? Patarimai ir geriausios priemonės čia:

 

http://kudikiodienorastis.lt/download/kudikio_dienorastis_pvz.pdf

 

 

 

 


Nėštumo laikotarpis – 9 mėnesiai, apversiantys gyvenimą aukštyn kojomis. Kad naujagimio laukimas būtų malonus ir lengvesnis, paskaitykite internetinį „Nėštumo kalendorių". Jame rasite atsakymus į visus nėštumo metu kylančius klausimus:

 

http://nestumokalendorius.lt/download/nestumo_kalendorius_2009.pdf

 

 

 

Vasaros sezonu leistas ir įvairiuose Lietuvos miestuose platintas laikraštis „Vasara su Ringuva“ sulaukė daug dėmesio vartotojų tarpe. Laikraštyje gausu naudingos informacijos ne tik apie įmonę AB „NAUJOJI RINGUVA“, bet ir apie asmens higieną, švaros prekių asortimentą, prekių sudedamųjų dalių svarbą žmogaus organizmui. Be visa to, laikraštyje talpinta kryžiažodžio užduotis ir spalvinimo konkursas mažiesiems.

 

http://www.ringuva.lt/out/media/Ringuva.pdf