Užduok klausimą ekspertui

Planuojame augti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose

Jau kurį laiką AB „NAUJOJI RINGUVA“ dirba su Suomijos prekybininkais, šiek tiek produkcijos bendrovė parduoda ir viename iš Švedijos mažmeninės prekybos tinklų, tačiau į šią šalį siekiama įžengti kur kas tvirčiau 2013 m. pabaigoje ar 2014 m.

 

Skandinavų vartotojų reikalavimai švaros produktams yra didesni. Produkto sauga labai aukšto lygio ir toli gražu neapsiriboja tik formaliais teisės aktų reikalavimais, todėl AB „NAUJOJI RINGUVA“ tikisi patekti į Skandinavijos rinkas ir su „EU Ecolabel“ ženklo sertifikatu, kuriuo tris BALANCE linijos švaros produktus bendrovė sieks paženklinti jau 2013 m. balandį.

 

Sėkmingai įsitvirtinusi Ukrainos ir Čekijos rinkose, akcinė bendrovė planuoja pardavimus šiose rinkose padidinti bei parduoti daugiau gaminamos produkcijos Rusijoje.

 

 

Pernai AB „NAUJOJI RINGUVA“ modernizavo gamybos darbus, įdiegė naują skystų produktų gamybos ir atnaujino kietų muilų gamybos linijas. Iš viso kartu su 0,7 mln. Lt ES parama į gamybos atnaujinimą bendrovė investavo per 1,8 mln. Lt. Taip pat praeitais metais buvo sukurta el. parduotuvė ir išplėstas prekių asortimentas – į rinką įvesta daugiau nei 10 naujų produktų.

 

Praėjusiais metais akcinės bendrovės „NAUJOJI RINGUVA“ produkcijos pardavimai ūgtelėjo 15%, Lietuvoje jie paaugo per 20%, eksporto rinkose – dešimtadaliu.

 

Informacijos šaltinis: „Verslo žinios"