Užduok klausimą ekspertui

Kokia būtų dušo želė, jei ją kurtų Lietuvos gyventojai?

AB „NAUJOJI RINGUVA“ š. m. kovo mėn. 26 - 30 d. inicijuoja projektą „Tapk kūrėju“ su SMILĖ ir kviečia visus Lietuvos gyventojus drauge kurti dušo želę.

 

Šiuo projektu sieksime pagerinti dušo želės SMILĖ kokybę, įvaizdį bei padidinti šio produkto žinomumą, todėl į kūrybinį procesą įtraukiame ir Lietuvos gyventojus. Mums svarbus kiekvienas klientas, siekiame įsiklausyti į vartotoją ir sukurti tokius produktus, kurie atitiktų kiekvieno, net įnoringiausio, poreikius ir norus, o tai leidžia pasiekti geriausią abipusį rezultatą.


Visą savaitę Radiocentro laidų vedėjai aktyviai kviečia klausytojus dalyvauti žaidimuose, o laimėtojai apdovanojami vertingais prizais, kuriuos įsteigė AB „NAUJOJI RINGUVA“. Taip pat Radiocentro klausytojai kiekvieną dieną informuojami apie projektą „Tapk kūrėju” ir kviečiami išsirinkti savo mėgstamiausią dušo želės kvapą, išbandyti galimas konsistencijas ir nuspręsti kiek skalsiai turi putoti nauja, visų drauge sukurta dušo želė! Įsibėgėjus projektui, numatytuose taškuose gausiai būriuojasi smalsūs Lietuvos gyventojai prausia rankas, uosto ir atrenka pačius skaniausius kvapus, kaip išmanydami stengiasi atrasti savo mėgstamiausios dušo želės variantą.

 

Esame bendrovė, kuriai rūpi mūsų vartotojai, todėl projektas „Tapk kūrėju“ leis mums geriau suprasti ir priartėti prie savo klientų, o drauge sukurta dušo želė bus pagaminta ir išleista netrukus po projekto, todėl kiekvienas galės mėgautis mylimiausia, pačių sukurta, lietuviška dušo žele.