Užduok klausimą ekspertui

AB „Naujoji Ringuva“ įdiegė aplinkos apsaugos vadybos sistemą


Akcinė bendrovė „Naujoji Ringuva“ savo veikloje siekia išpildyti ekologiškumo, draugiškumo žmogui ir aplinkai reikalavimus, todėl 2016 metais ėmėsi diegti aplinkos apsaugos vadybos sistemą. Ši aplinkos apsaugos vadybos sistema suteikia pagrindą sistemiškai valdyti trumpalaikius ir ilgalaikius įmonės procesų poveikius aplinkai, procedūrų ir praktikos pagalba taupiai naudoti išteklius ir paskirstyti atsakomybes, taip pat organizuotai ir nuosekliai spręsti aplinkosaugos problemas.

 

2016 metų gruodžio mėnesį atliktas sertifikavimo auditas įmonės aplinkos vadybos sistemos ISO 14001:2015 atitikčiai nustatyti. Sėkmingai įgyvendinusi savo aplinkos apsaugos politiką ir užsibrėžtus tikslus įmonė buvo įvertinta - jai suteiktas aplinkos apsaugos vadybos sistemos ISO 14001 sertifikatas. Šis sertifikatas yra tarptautinis pripažinimas, patvirtinantis, kad organizacijos vadovai, darbuotojai taip pat išorės suinteresuotosios šalys vertina poveikį aplinkai bei siekia tobulinti su tuo susijusius procesus.


Pažymėtina, kad aplinkos apsaugos vadybos sistemos sukūrimas, įgyvendinimas ir sertifikavimas buvo dalinai finansuotas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal priemonę „Eco-inovacijos LT".