Užduok klausimą ekspertui

Klausimai - atsakymai

Inga, 2015-12-28

 

Sveiki, gal patartumėte, su kuria jūsų gamybos priemone geriausiai išvalytų mandarinų dėmės (iš spalvotos medvilnės)?

Šioms dėmės išvalyti labiausiai tinka Ringuva X dėmių valiklis su šepetėliu arba Ringuva X dėmių valiklis spalvotiems audiniams.


Petras, 2015-12-21

 

Laba diena, vaikas alergiškas, turi sausą, pažeistą odą. Ar galite pasiūlyti skalbimo priemonę?

Rekomenduojame BALANCE vaikų drabužių skalbiklį. Produktas patikrintas dermatologų, sukurtas kūdikių nuo pat gimimo bei jautrią odą turinčių vaikų drabužiams skalbti. Be dažiklių ir kvapnių medžiagų, todėl nedirgina odos ir kvėpavimo takų.

 

Taip pat siūlome išbandyti RINGUVA muilo skalbimo lakštelius. Tai 100% natūralūs produktai, skirti skalbti tiek rankomis, tiek automatinėmis skalbimo mašinomis. Produktai patikrinti Vilniaus universiteto Antakalnio ligoninės Respublikiniame alergijos centre. Sudėtyje nėra sintetinių paviršinio aktyvumo medžiagų, dažiklių, optinių baliklių.

 

Jolita, 2015-12-01


Sveiki, kuriame prekybos centre galima įsigyti LINEA kosmetinį muilą su gydomuoju purvu?

Šį kosmetinį muilą galite įsigyti HYPER RIMI parduotuvėse, taip pat, Eurokos parduotuvėse bei mūsų el. parduotuvėje www.ringuva.lt

 

Viktoras, 2015-11-19

Laba diena, noriu paklausti, ar yra jūsų gaminama skalbimo priemonė su kuria galima skalbti drabužius nepraleidžiančius drėgmės, iš  gore-tex audinio?

Rekomenduojame išbandyti mūsų naujieną - RINGUVA PLIUS skystą skalbiklį, skirtą sporto ir laisvalaikio drabužių skalbimui. Jis švelniai plauna sintetinius, Gore-Tex, Sympatex pluošto audinius, užtikrindamas jų ilgaamžiškumą. Veiksmingai pašalina prakaitą, panaikina nemalonų kvapą. Sudėtyje nėra fosfatų, alergenų, optinių baliklių. Naujieną įsigyti galite mūsų el. parduotuvėje: http://www.ringuva.lt/Produktai/RINGUVA-PLIUS-skystas-skalbiklis-sporto-drabuziams-1l.html

 

Giedrė, 2015-08-16

Sveiki,kurie iš muilo lakštelių labiau tinka baltiems drabužiams?

Baltų drabužių skalbimui tinkamesni lakšteliai su tulžimi. Koncentruota tulžis, kaip priedas, papildomai padeda skaidyti dėmes.

 

Jolanda, 2015-04-14

Ar yra didesni įpakavimai skalbimo priemonių?

Sveiki, didesnių talpų (5 l) skalbimo priemonių galite rasti mūsų firminėse parduotuvėse: Panevėžyje (Staniūnų g. 1), Kaune (Pramonės pr. 16) bei Klaipėdoje Taikos pr. 80.

 

Jurgita, 2015-03-17

Laba diena, gavau iš mažylių gimdymo namų kuponą su 20proc.nuolaida. Kaip man čia nusipirkti, kad pritaikytų 20 proc.nuolaidą.

Sveiki Jurgita, kuponą su nuolaida galite panaudoti apsipirkdama mūsų elektroninėje parduotuvėje. Išsirinkite prekes, po to suveskite kupono pavadinimą, toje vietoje kur prašo "Įveskite kupono numerį" ir spauskite - "Panaudoti kuponą". Jūsų pirkiniams bus pritaikyta 20% nuolaida (išskyrus akcijines prekes).

 

Dovilė, 2015-03-11


Sveiki, gimdymo namuose gavau lankstinuką su -20 proc. nuolaida, ar juo įmanoma pasinaudoti internetu? Ir ar iš viso juo galima pasinaudoti? :)

Taip Dovile, šiuo kuponu galima pasinaudoti apsiperkant mūsų el. parduotuvėje. Suveskite kupono pavadinimą, toje vietoje kur prašo "Įveskite kupono numerį", po to spauskite - "Panaudoti kuponą". Jūsų pirkiniams bus pritaikyta 20% nuolaida (išskyrus akcijines prekes).

 

Henrikas, 2015-02-23

 

Sveiki, ar būtų galimybė atvežti į Vilniu BALANCE rinkinį? Gal Jūs vežate į prekybos centrus Jūsų produkciją, tai atvežtumete ir man? Ačiū už atsakymus

Jūsų pageidaujamą BALANCE rinkinį galime išsiųsti į bet kurį Lietuvos miestą. Prekių pristatymas kurjeriu, pirkėjo nurodytu adresu (per 2-5 darbo dienas) papildomai kainuos 3 Eur, jei pirkinio suma neviršys 23 Eur. Jei pirkinio suma viršys 23 Eur, prekių pristatymas -nemokamas. Taip pat, mūsų produktų galite įsigyti „Camelia“ vaistinėse, didžiuosiuose prekybos centruose, AB „Naujoji Ringuva“ firminėse parduotuvėse ir el. parduotuvėje www.ringuva.lt

 

Vita, 2015-02-20


Pernai metais pirkau šampūną plaukams su gintaro ekstraktu, dažytiems plaukams. Dabar jų nerandu net jūsų firminėje parduotuvėje, kur dingo šie populiarūs šampūnai?

Džiaugiamės, jog vertinate mūsų produktą, tačiau šiuo metu šampūno su gintaro ekstraktu jau nebegaminame. Kviečiame išbandyti kitus šampūnus iš mūsų siūlomo asortimento! :)

 

Diana, 2015-01-29


Sveiki, kokia yra minimali pirkimo suma? Ar pristatotes prekes Klaipėdoje? Dėkoju, geros dienos.

Minimalios pirkimo sumos kaip ir nėra. Jūs galite pirkti už kokią norite sumą. Jei pirkimo suma nesiekia 23 Eur, skaičiuojamas pristatymo mokestis 3 Eur. Jei pirkimo suma didesnė nei 23 Eur, prekės pristatome nemokamai. 
Prekės yra pristatomos Jūsų tiksliu, nurodytu adresu visoje Lietuvoje, taip pat ir Klaipėdoje :).


Virginija, 2015-01-28


Laba diena, prašau pasakyti kur galima atsiimti užsakytas prekes internetu?

Smagu, kad perkate mūsų el. parduotuvėje.
Prekės yra pristatomos Jūsų tiksliu, nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Jei pirkimo suma nesiekia 23 Eur, skaičiuojamas pristatymo mokęstis 3 Eur. Jei pirkimo suma didesnė nei 23 Eur, prekės pristatome nemokamai.

 

Jolita, 2015-01-19


Laba diena. Norėčiau sužinoti, kiek vidutiniškai skalbimų yra šiame produkte: BALANCE ekologiškas skalbiklis spalvotiems audiniams (1.5 l). Dėkoju už atsakymą :)

BALANCE ekologiško skalbiklio spalvotiems audiniams (1.5 l)vidutinis skalbimų skaičius yra 25 kartai (vidutiniam drabužių užterštumui).

 

Edmundas, 2015-01-04


Kodėl perkant virš 100 Lt. priskaičiuojamas 10 Eurų pristatymo mokestis, nors :
2.1. Prekių pristatymas kurjeriu
Pirkėjo nurodytu adresu (per 2-5 darbo dienos) papildomai kainuos 10 Lt, jei pirkinio suma neviršys 80 Lt. Jei pirkinio suma viršys 80 Lt, prekių pristatymas -nemokamas.

Labai atsiprašome už laikinus nepatogumus. Visi šie nesklandumai buvo susiję su euro įvedimu el. parduotuvėje. Jei bandytumėte apsipirkti dar kartą, manau viskas būtų tvarkoje. Pristatymas nemokamas perkant už 23 Eur ir daugiau, o perkant už mažesnę sumą, pristatymo mokęstis 3 Eur.
Malonaus apsipirkimo ir ačiū, kad perkate mūsų produkciją.


Jurgita, 2014-11-26

Sveiki, turim klausimėlį - gal yra parduodami Ringuvos skalbikliai didesniais nei 2 L kiekiais - jie labai greit baigiasi:), 10 L talpa būtų pats tas? Ačiū už atsakymą.

Sveiki Jurgita, džiaugiamės, kad naudojatės ir esate patenkinta mūsų produkcija. Ringuva Plius skalbikliai parduodami tik 2l ir didesnių kiekių nėra.

 

Aliona, 2014-11-25

Sveiki, sudomino Jūsų naujas produktas - 3 rūšių muilų rinkinys, bet niekur nerandu nurodytų gaminių (muilų) svorio. Gal galite man atsakyti? Iš anksto dėkoju.

Smagu girdėti :) Rinktinių Linea muilų kolekciją sudaro 3 muilai po 90g.

 

Rimantė, 2014-10-21

Sveiki, turiu klausimą: paskaičius balance indų ploviklio sudėtį ir balance šampūno su ramunėlių ekstraktu. Abiejuose nėra dirgiklių ir dažiklių :) komponentai Sodium Cocoamphodiacetate, Cocamide DEA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone reziume, kad tiek indų plovikliu galima plauti galvą ir indus, taip pat su balance šampūnu galima plauti indus. Citata iš www.ringuva.lt riebalavimasis greitai išnyksta.....

Ačiū Rimante už Jūsų klausimą.
Sodium Cocoamphodiacetate ir Cocamide DEA – universalios paviršinio aktyvumo medžiagos, kurios sudaro  putojančią bazę. Šių medžiagų koncentracijos šampūne ir indų ploviklyje skiriasi. Methylchloroisothiazolinone ir methylisothiazolinone – plačiai naudojamos konservanto sudedamosios dalys. Tai optimalūs konservantai, nes produkto saugai pasiekti reikia labai nedidelio jų kiekio. Dėl plataus antimikrobinio poveikio, tokie konservantai užtikrina ir šampūno ir indų ploviklio produkto saugą.

Nerekomenduotume su indų plovikliu plauti galvą, o su šampūnu indus, nes bendra produktų formuluotė ir likusieji ingredientai ganėtinai skiriasi.

 

Zita, 2014-10-10


Ant Smilė muilo pakuotės parašyta , kad pagaminta iš palmių aliejaus. Ar šis palmių aliejus pagamintas iš hidrintų palmių augalinių riebalų? Ar skalbiamasis muilas taip pat  gaminamas iš hidrintų palmių augalinių riebalų?

Mūsų muilas Smilė gaminamas iš nehidrinto palmių aliejaus. Skalbiamasis muilas, į kurio sudėtį įeina augalinės kilmės riebalai, taip pat yra nehidrinti.


Ineta, 2014-09-12


Laba diena, mūsų šeima jau daugiau nei du metai naudoja jūsų gaminius, ir tikrai rekomenduojame visiems. Labai patogi skalbimo priemonių talpa, patinka kvapas. Norėjau pasiteirauti ar kasdieniniam rankų plovimui galima naudoti "RINGUVA" vaikams skirtą skalbiamajį muilą ar su kokusų aliejumi? Mums jis labai patinka ir kvepia švara, bet bijau, kad nepakenčiau savo šeimai. Ačiū. Sėkmės jums toliau kuriant puikius produktus!

Labai smagu jog vertinate ir naudojate mūsų produkciją. Rankų plovimui pilnai galite naudoti Jums patinkantį “Ringuva” skalbiamąjį muilą. Tik venkite jo patekimo į akis. Bei, dėkui už palinkėjimus, stengsimės ir ateityje Jūsų nenuvilti savo naujais produktais!

 

Kristina, 2014-09-11

 

Prašau patikslinkite ar RINGUVA priemonėmis galima skalbti kūdikių drabužius.

Kūdikių drabužėlius rekomenduotume skalbti specialiai kūdikiams skirtu skalbikliu. Greitu laiku prekybos vietose galėsite rasti specializuotą skalbiklį vaikų ir kūdikių rūbeliams „Balance“. Sekite mūsų naujienas.

 

Rimantė, 2014-08-19

 

Sveiki, labai pamėgau skystą skalbiklį su tulžimi (3 in1) - pateisina visus lūkesčius. Ar galiu jį naudoti ir naujagimio rūbeliams skalbti?

Labai džiugu jog puikiai įvertinote mūsų skalbiklį. Naujagimio rūbeliams rekomenduotume naudoti specializuotą skalbiklį. Šiuo metu kuriame naują skalbiklį vaikų ir kūdikių rūbeliams iš “Balance” linijos – sekite mūsų naujienas.

 

Olga, 2014-08-19

 

Sveiki, norėčiau paklausti ar universalus paviršiu valiklis tinka voniai, kriauklei, dušo kabinai valyti?

Universalų paviršiaus valiklį rekomenduojame naudoti stalviršiams, palangėms ir panašiems paviršiams valyti. Šiuo metu kuriamas specializuotas vonios valiklis tinkantis dušo kabinos, kriauklės, vonios nešvarumams šalinti.

 

Estela, 2014-08-19

 

Laba diena. Prie priemonių profesionalams radau skystąjį muilą "Fortus", norėčiau sužinoti ar jis tinkamas naudoti maisto pramonėje, ar yra anti bakterinis? Dėkoju už atsakymą.

Skystasis muilas “Fortus” savo sudėtyje neturi antibakterinių medžiagų. Mes jo nedeklaruojame kaip antibakterinio.

 

Laima, 2014-08-19

 

Laba diena, noriu paklausti, ar skystu žaliuoju muilu galima purkšti kambarinius augalus? Ar jis skirtas tik lauko augalams?

Taip, galima purkšti ir kambarinius augalus.

 

Frederika, 2014-05-26

 

Laba diena, kokį produktą geriausia naudoti naujagimio rūbeliams skalbti automatine skalbimo masina? Naudoju tiek BALANCE linijos, tiek RINGUVA linijos skystus skalbiklius. Taciau kas geriau? Labai dėkinga už atsakymą!

Abu skalbikliai be alergizuojančių medžiagų, tačiau labiau rekomenduotume BALANCE linijos skalbiklius, kurie bekvapiai bei sudėtyje turintys daugiau audinius minkštinančių medžiagų, kas svarbu jautriai kūdikio odelei. Šiuo metu kuriamas specializuotas BALANCE linijos skalbiklis kūdikių ir vaikų rūbeliams. Sekite mūsų naujienas.

 

Kristina, 2014-05-21

 

Laba diena, aš norėčiau pateikti idėją dėl naujo produkto. Kadangi pati auginu mažametę atžalą, tai dažnai tenka išskalbti kokią tai dėmelę ar kokį tai drabužėlį rankomis. Manau, kad būtų labai patogu, jei būtų skystas skalbiamasis muilas tokioje pačioje taroje kaip skystas rankų muilas. Linkiu sėkmės!

Sveiki, Kristina, dėkojame Jums už laišką ir puikią idėją. Tai tikrai puiki mintis, tad ateityje apsvarstysime ją. Jūs minėjote, kad dažnai tenka skalbti dėmes rankomis. Tokiam skalbimui puikiai tinka ir skystasis skalbiklis su tulžimi – Ringuva Plius.

Jeigu dėmės yra sunkiai išskalbiamos, tuomet siūlome naudoti dėmių valiklius Ringuva X. Tai koncentruoti dėmių valikliai. Ypač patogus valiklis su šepėtėliu.

Beje, ar teko išbandyti skalbiklius Balance? Mamytės, auginančios vaiku, dažnai skalbia su Balance. Tai ekologiški skalbikliai (spalvotiems audinams ir universalus), be jokių alergenų, kvapiklių, parabenų, tinka jautriai, alergiškai odai ir vaikų drabužėliams skalbti.

Malonu, kad domitės švaros produktais ir pateikiate idėjų.

Rolanda, 2014-04-29

 

Kur dingo "LINEA" dušo želė su kofeinu (liekninamoji)?

Deja šiai dienai sprendimas šių produktų nebegaminti dėl pernelyg mažos paklausos. Tačiau sekite mūsų naujienas (www.ringuva.lt), gal panašių produktų gaminsime netolimoje ateityje.

 

Živilė, 2014-03-19

 

Laba diena. Kokia jūsų indų ploviklio sudėtis? Iš ko gaminami jūsų produktai? Tai žalioji produkcija? Nesu nusistačiusi prieš chemiją. Iki šiol naudoju "Fairy", bet būčiau laiminga galėdama jį pakeisti kuo nors geresniu. Vakar buvau AMWAY firmos pristatyme. Gražiai buvo pasakojama, bet va kažkaip nesugundo. Sakoma, kad geram produktui reklamos nereikia. Tad  šiandien ryte įlindau į internetą ir galvoju pasidomėsiu, ką galiu nupirkt geresnio, nei "Fairy". O lietuviškas produktas dar labiau gundo. O ir kainos jūsų tikrai nesikandžioja. Taigi ar galiu pirkti jūsų produkciją ir tikėtis, kad mūsų šeima gyvens sveikiau, naudodama juos.? Ačiū už jūsų atsakymą.

Mūsų gaminamam indų plovikliui yra suteiktas Europos ekologinis ženklas Ecolabel, kuris žymi gaminius atitinkančius  aukštus kokybės ir aplinkos apsaugos reikalavimus. Kiekvienam produktui su šiuo ženklu, atliekami griežti ekologinės atitikties bandymai, kurių rezultatus tvirtina nepriklausoma institucija. Taipogi, mūsų indų ploviklis patikrintas Dermatovenerologijos centre ir yra rekomenduojamas naudoti alergiškiems, jautrią odą turintiems žmonėms. Galite neabejodama pirkti  ir naudoti indų ploviklį „Balance" būdama tikra, jog Jūsų šeima ir tuo pačiu gamta, gyvens sveikiau.

 

Valentinas, 2014-02-05

 

Sveiki, girdėjau turite kanalizacijos valiklių, nekenkiančių bakteriologiniams nuotekų įrenginiams. Ar tai tiesa? Ir jei turite, tai kokių?

Kanalizacijos valiklių negaminame.

 

Liudmila, 2014-02-05

 

Laba diena, sakykite prašome, ar  muilas Smilė" tinka vaikams nuo 2 metukų?

Jeigu vaikutis nealergiškas kvapiosioms medžiagoms, tada žinoma galima rinktis „Smilė" tualetinius muilus. Jeigu alergiškas - rekomenduojame „Tindi" muilą vaikams be kvapiųjų ir dažančiųjų medžiagų.

 

Kristina, 2014-02-05

 

Gal galėčiau sužinoti, koks yra pH intymios higienos prausiklių „Balance“?

Laba diena, intymios higienos prausiklių „Balance“ pH 5,3-5,7.

 

Andrej, 2014-02-01

 

Sveiki, noriu sužinoti ar Jūsų priemonių sudėtyje yra nevegetariškų (gyvulinės kilmės) produktų, pvz. glicerinas, ar tai gyvulinės kilmės produktas?

Glicerinas yra gaminamas iš natūralių augalinės kilmės produktų. Pagrindas yra rapsai. Iš jų spaudžiamas aliejus, o vėliau gamybos proceso metu gaunamas glicerinas. Jis būna valomas, tobulinamas iki skaidraus, švaraus 99.5-99,9% koncentracijos. Tokį gliceriną mes naudojame.

 

Eglė, 2014-01-23


Sveiki, norėjau paklausti ar jūs atliekate bandymus su gyvūnais ir ar jūsų produktų sudėtyse yra su gyvūnais bandytų medžiagų?

Mūsų produktai nėra bandomi su gyvūnais.  Žaliavų gamintojai pateikia saugos duomenų lapus, kuriuose yra toksiškumo kriterijai.

 

Viktoras, 2014-01-22


Laba diena, noriu sužinoti ar naudojant skystus skalbiklius, pvz. „Balance“ ar „Ringuva Plius“, skalbiant automatinėmis skalbyklėmis ar reikia papildomai naudoti vandens minkštiklius? Jei taip, ar galima jį pilti tiesiai į būgną ant skalbinių? Ačiū už atsakymą.

Reikia atsižvelgti į naudojamo vandens kietumą. Automatinių skalbyklių gamintojai paprastai rekomenduoja naudoti vandens minkštiklius, kuriuos reikia naudoti pagal nurodymus ant etiketes. Skalbikliai "Ringuva" ar "Balance" neturi vandens minkštinimo funkcijos.

 

Audronė, 2014-01-22


Sveiki, naudojame „Ringuva Plius“ skalbiklius ir esame jais labai patenkinti. Noriu pasiteirauti, ar šie produktai yra su natūralia tulžimi? Jeigu taip, tai kokio gyvulio tulžį naudojate? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Naudojama tulžis yra natūrali, koncentruota jaučių tulžis.

 

Alina, 2013-12-10

 

Norėjau pasiteirauti apie „Balance" skalbimo miltelius popierinėje pakuotėje: ar jų nebus?

Laba diena. „Balance" skalbimo miltelių popierinėse pakuotėse nebegaminsime, tačiau rekomenduojame išbandyti skystą skabliklį „Balance".

 

Skaidritė, 2013-12-10

 

Sveiki, gal kartais turite kilimams plauti skalbiklį?

Specialaus kilimams valyti valiklio negaminame, galime pasiūlyti universalų valiklį „Balance". Patogu naudoti, su purkštuku, skirtas įvairiems paviršiams valyti.

 

Barbara, 2013-12-10

 

Ar „Balance" indų ploviklis yra ekologiškas?

Taip, indų ploviklis „Balance" yra ekologiškas. Šiam produktui suteiktas Europos Sąjungos ekologinis ženklas „Ecolabel".

 

Justina, 2013-09-31

 

Seniai naudoju Jūsų produktus, ypač džiugina skalbimo skystis „Balance" ir indų ploviklis. Norėčiau paklausti, kodėl ant Jūsų produktų nėra jokio ES ženklinimo (pvz., gulbės ženkliuko ar pan.)?

„Balance" produktų linija yra skirta jautrią ar alergišką odą turintiems asmenims, taip pat tiems, kas stengiasi naudoti kiek įmanoma saugesnius, natūralesnius produktus. Balance produktai yra patikrinti ir rekomenduojami  dermovenerologų. Šiais metais 3 šios linijos produktai gavo Europos Sąjugos šalyse  ir Skandinavijoje žinomą ir vertinamą ECOLABEL ženkliuką. Eco “gėle” pasipuoš Balance indų ploviklis, Balance skystas skalbiklis spalvotiems audiniams ir Balance skystas  koncentruotas skalbiklis.

 

Dalia, 2013-09-31

 

Laba diena. Nusipirkau RINGUVA muilo skalbiklį (400 g). Parašyta, kad lakštelius reikia ištirpinti šiltame vandenyje, o po to tą skystį supilti į skalbimo mašinos būgną. Parašykite, prašau, ar jie visiškai turi ištirpti, ar tik truputį, nes reikia tikrai labai ilgai laukti, kol šie lakšteliai pilnai ištirps?

Užpilti šiltu vandenu lakšteliai turi pilnai ištirpti, tuomet pasiekiamas geriausias skalbimo efektas. Jei skalbiate trumpa programa (15-30 min) ir neaukštoje temperatšroje (30-40⁰C), tai nepilnai ištirpę lakšteliai, suberti į skalbimo mašinos būgnną, gali netolygiai pasiskirstyti, gerai neišskalbti skalbinių, prilipti prie audinio ir po to neišsiskalauti.

 

Eva, 2013-08-31


Ar skiriasi ypač koncentruotas dėmių valiklis RINGUVA X su šepetėliu ir koncentruotas dėmių valiklis RINGUVA X  (250 ml)?

Ringuva X su šepetėliu produktas išfasuotas po 200 ml. Šio produkto kito išfasavimo neturime. Koncentruoto dėmių valiklio Ringuva X ir Ringuva X su šepetėliu receptūros skiriasi.

 

Erika, 2013-07-31


Sveiki. Ar BALANCE muilas yra tinkamas naujagymiams?

Laba diena. Svarbu nesudirginti švelnios ir jautrios naujagymio odelės, neprausti jo per dažnai, nustatyti, ar Jūsų naudojamas vanduo yra pakankamai minkštas. Naujagimio maudymui patartina naudoti įvairių vaistažolių nuovirus. Prausti BALANCE muilu naujagymį nerekomenduojame, nes muilas gali išsausinti Jūsų kūdikio odelę. Geriau pasikonsultuokite su Jūsų šeimos gydytoju, jis padės parinkti.

 

Diana, 2013-07-29


Laba diena. Norėjau paklausti ar siunčiate prekes į Skandinavijos šalis?

Elektroninės parduotuvės veikla vykdoma tik Lietuvoje.


Evelina, 2013-06-20

 

Ar siunčiate prekes į užsienį? Jei taip, kokie įkainiai. Aciū.

Laba diena, Evelina. Elektroninės parduotuvės veikla vykdoma tik Lietuvoje.

 

Enrika, 2013-06-18

 

Ar galima skalbti kūdikių rūbelius?

Laba diena, vaikų drabužėliams skalbti rekomenduojame skystus BALANCE linijos skalbiklius, nes jie sukurti alergišką ir jautrią odą turintiems asmenims bei vaikams. Taip pat rekomenduojame naudoti muilo skalbiklį RINGUVA arba kietus skalbiamuosius muilus RINGUVA su tulžimi, RINGUVA su kokoso aliejumi. Visi produktai yra saugūs, patikrinti ir rekomenduojami dermatologų.

 

Inga, 2013-06-12


Ar siunčiate prekes į Ameriką?

Elektroninės parduotuvės veikla vykdoma tik Lietuvoje. Prekių į Ameriką ar į kitą užsienio šalį nesiunčiame.


Silvija, 2013-06-11

 

Sveiki, norėčiau sužinoti Rokiškyje nėra šių prekių kur gauti?

Dalį mūsų produktų turėtumėte rasti jūsų mieste esančiose Maxima XX, IKI parduotuvėse.


Inesa, 2013-04-04


Laba diena, norėjau pasiteirauti ar skystas skalbiklis RINGUVA PLIUS 3in1 su tulžimi tinkamas 8 mėn. kūdikio drabužėlių skalbimui?

Jautrią odą turinčių klientų ir vaikų drabužiams skalbti rekomenduojame BALANCE linijos produktus, kurie gaminami be dažiklių ir kvapiųjų medžiagų, yra patikrinti Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų dermatovenerologijos centre ir turi patvirtinimą, kad tinka naudoti kūdikių, vaikų, alergišką ar jautrią odą turinčių žmonių drabužiams skalbti. RINGUVA PLIUS 3in1 koncentruoto skalbiklio su tulžimi dermatovenerologiniai tyrimai dar nėra atlikti, todėl atidžiai stebėkite savo kūdikį, jei jo odelė jautri - geriau pasikliaukite patikrinta skalbimo priemone BALANCE.

 

Milda, 2013-04-04


Sveiki. Kas yra Sodium Laureth Sulfate? Kokią funkciją ši medžiaga atlieka skalbiklyje? Koks jo poveikis žmogui? Šį ingredientą randu visuose AB „NAUJOJI RINGUVA“ skystuose skalbikliuose. Teko pastebėti, kad užsienio ekologiškose skalbimo priemonėse šios medžiagos nėra, be to tai yra netgi panaudojama reklamai, ant etikečių deklaruojama „NO SLS".

Malonu, kad naudojate mūsų produktus ir domitės jų sudėtimi, tačiau noriu pastebėti, kad mūsų gaminamų skalbiklių  BALANCE ir RINGUVA PLIUS sudėtyje nėra medžiagos Sodium Laureth Sulfate (SLES) ir noriu paraginti dar kartą gerai pasidomėti, ar tikrai naudojate mūsų įmonės gaminamus produktus. Sodium Laureth Sulfate (SLES) - tai švelni paviršinio aktyvumo medžiaga, naudojama kosmetikos gamIniuose (šampūnuose, dušo želė, prausikliuose) ir mūsų įmonėje kol kas nenaudojama skalbiklių gamyboje. Ši medžiaga užtikrina produkto putojimą. Jūs klausiate taip pat ir apie (SLS) - Sodium Lauryl Sulfate. Tai šiurkštesnio poveikio paviršinio aktyvumo medžiaga, teikianti gerą putojimą, bet mūsų produktuose (nei audinių skalbikliuose, nei kūno priežiūros priemonių linijoje) nenaudojama. Kadangi šias dvi panašaus pavadinimo medžiagas (SLES ir SLS) dažnai supainioja klientai, baiminasi naudoti produktus, kurių sudėtyje yra Sodium Laureth Sulfate (SLES).

Atsižvelgdami į kientų poreikius, mes taip pat sukūrėme visą eilę produktų, kurių sudėtyje nėra nei SLES, nei SLS. Tai vaikiškas šampūnas TINDI su alavijų ir medaus ekstraktais, vaikiškas šampūnas ir prausiklis TINDI 2in1 su alyvuogių aliejumi ir medetkų ekstraktu, šampūnas BALANCE su ramunėlėmis. Tikimės, kad rasite ir naudosite mūsų įmonėje gaminamus saugius skalbiklius ir kūno priežiūros priemones.

 

Jolanta, Rolana, Simona, 2013-01-31


Kokiomis priemonėmis rekomenduotumėte skalbti kūdikio drabužėlius automatine skalbimo mašina? Ar pristatote prekes į Vilnių? Kur galima įsigyti?

Rekomenduočiau pabandyti BALANCE linijos skystą skalbiklį bei RINGUVA skalbiklį lakštelių pavidalo. Šios dvi priemonės tinka kūdikių, vaikų, alergišką bei jautrią odą turinčių žmonių drabužiams skalbti. Šiems produktams yra atlikti specialūs dermatologiniai bei alergologiniai tyrimai. Abi priemones galite naudoti skalbiant tiek rankomis, tiek automatine skalbimo mašina.

Perkant mūsų internetinėje parduotuvėje už 80 Lt ar daugiau, prekes pristatome į bet kurią Lietuvos vietą nemokamai. Mūsų produktų galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje www.ringuva.lt arba firminėse parduotuvėse Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

 

Vilija, 2013-01-10


Ar galima ūkišką skalbiamąjį muilą su tulžimi (pvz., sutarkavus) naudoti automatinėse skalbimo mašinose. Jei taip, tai koks kiekis naudojamas vienam skalbimui?

Galite naudoti. 20 g tarkuoto muilo ištirpinkite karštame vandenyje ir toliau naudokite kaip skystą skalbinių skalbiklį. Kaip alternatyvą, galime pasiūlyti natūralų muilo skalbiklį RINGUVA lakštelių pavidale. Šį produktą patogiau naudoti skalbiant automatine skalbykle, kadangi jis lengviau ir greičiau tirpsta vandenyje dėl unikalios bei plonos savo formos.

 

Marina, Rimantas, Jolanta, 2013-01-03


Kaip gaunama tulžis, kurią naudojate savo produktuose? Ar tai natūralus produktas ar sintetintas?

Tai natūralios kilmės subproduktas, savo sudėtyje turintis cholio rūgšties. Tulžis naudojama kaip priedas palengvinantis dėmių valymą, tokiu būdu pagerinantis bendrąją skalbiamąją gebą.

 

Sonata, 2013-01-03


Ar indų plovikliai BALANCE biologiškai suyra, ar saugu juos, skiestus vandeniu (panaudojus plovimui), pilti ant žolės sode?

Taip. Bendrasis šių indų ploviklų BALANCE galutinis biologinis skilimo laipsnis viršija 60% vertę, kuri yra reglamentuojama Europos Sąjungos Komisijos (EB 907/2006).

 

Algis, 2012-03-13


Ar nupurškus gėles kalio muilas nepakeis lapų spalvos? Ar ta plėvelė yra bespalvė? Ar kalio muilo plėvelė nesudaro barjero maisto medžiagų patekimui?

Kalio muilo ŽALIASIS tirpalas, kuris rekomenduojamas purkšti augalus, nepakeis lapų spalvos. Ant augalo paviršiaus susidaro mikroplėvelė, kuri nesimato plika akimi. Po intensyvaus lietaus ar laistymo ta plėvelė nusiplauna, todėl rekomenduojama purškimą pakartoti po 8-10 dienų. Kalio muilas ŽALIASIS netrukdo augalams įsisavinti maisto medžiagų.

 

Antanas, 2012-03-13


Kuriuos AB „NAUJOJI RINGUVA“ produktus, skirtus asmens higienai, skalbimui ir valymui, galima naudoti nesibaiminant pakenkti biologinio valymo įrenginiuose veikiančioms bakterijoms?

Pasak Traidenio firmos specialistų, biologinio valymo procesas vyksta, kai terpės pH yra nuo 6 iki 9, esant mažesnei nei 6 arba didesnei nei 9 pH vertei, dalis bakterijų žūsta, ko pasėkoje blogėja valymo proceso kokybės efektyvumas. Taip pat į biologinio valymo įrenginius negali patekti jokia buitinė chemija, kurioje yra laisvo aktyvaus chloro (paprasčiausiai tai balikliai arba dezinfektoriai) junginių. Mūsų gaminami produktai, kuriuos galite nusipirkti prekybos centruose, yra pakankamai saugūs naudoti, nes jie atitinka šias nustatytas sąlygas bakterijų normaliam vystymuisi.

 

Jolita, 2012-03-13


Ar galima naudoti skystą audinių skalbiklį su tulžimi kūdikių (naujagimių nuo 0 iki 1 metų amžiaus) rūbeliams skalbti? Ar tai saugu?

Jūs galite drąsiai naudoti arba ūkišką muilą, arba RINGUVA muilo skalbiklį lakšteliais, arba skystą skalbinių skalbiklį BALANCE pasirinktinai. Visi šie trys produktai tikrai tinka mažųjų rūbeliams skalbti.

 

Jolanta, 2011-11-21


Ar naudojate gamyboje nonilfenolius ir jų etoksilatus?

Ne, nenaudojame. Tai yra labai kenksmingos medžiagos, kurios ardo hormonų veiklą.

 

Elena 2011-11-21


Nuo kada (kokio amžiaus) vaikams tinkami TINDI šampūnai, muilai? Mano sūneliui metai, ar maudynių metu galvai trinkti mes jau galėtume naudoti TINDI šampūną, ar visgi esame šiek tiek per maži?

TINDI šampūną rekomenduotume naudoti ne anksčiau kaip nuo dviejų metukų. TINDI muiliuką galite po truputį pradėti naudoti rankytėms plauti.

 

Irmina, 2011-10-05


AB „NAUJOJI RINGUVA” gaminamų muilų SMILĖ serijoje nurodoma, kad šių muilų sudėtyje nėra SLES (Sodium Laureth Sulfate). Kokiomis medžiagomis pakeičiate šią, putojimą sukeliančią, medžiagą?

SMILĖ tualetinis muilas yra sudarytas iš šarminių riebiųjų rūgščių druskų. Jis gaminamas iš augalinių riebalų bei šarmo. Muilo putojimas priklauso nuo riebiųjų rūgščių, iš kurių jis pagamintas (Palm Acid, Palm Kernel Acid).

 

Eglė, 2011-10-03


Kokį dėmių valiklį rekomenduotumėte kaip efektyviausią dėmių šalinimo priemonę?

Siūlyčiau pabandyti koncentruotą dėmių valiklį RINGUVA X. Sudėtyje esantys fermentai bei natūrali tulžis intensyviai bei greitai pašalina ne tik šviežias, bet ir įsisenėjusias dėmes. Jis skirtas kraujo, prakaito, kavos, arbatos, makiažo, rūdžių, pieno, riebalų, aliejaus, vaisių, vyno, daržovių dėmėms valyti. Labai svarbu yra tai, jog šio dėmių valiklio sudėtyje nėra chloro, tirpiklių bei dažiklių.

 

Elena, 2011-09-21


Gal artimuose planuose bus numatoma gaminti indų plovimo skystį indaplovėms?

Tikrai ateityje yra numatyta gaminti indų plovimo skystį indaplovėms, tačiau dar tiksliai nėra aišku, kada jis pasieks galutinį vartotoją. Siūlyčiau aktyviai sekti naujienas mūsų internetiniame puslapyje ir sužinosite, kada tai įvyks.

 

Linas, 2011-09-11


Kada pradėsite gaminti ekologiškus produktus?

Ekologiškų produktų gamyba jau yra mūsų netolimos ateities vizijoje, tačiau kol kas nepajutome labai didelio ekologiškų produktų poreikio, kadangi mūsų gaminių asortimente yra begalė pakankamai natūralių ir gamtoje ganėtinai greitai suskylančių produktų.