Užduok klausimą ekspertui

RINGUVA CLEAN buities priežiūros liniją papildė nauji produktai

Buities priežiūros linijos Ringuva Clean produktai yra puikus pagalbininkas kovojant su įsisenėjusiu purvu, apnašomis, riebalais ir kt.  Atsižvelgdami į vartotojų poreikius ir prašymus papildėme Ringuva Clean šeimą naujais nariais: indų plovikliais ir langų valikliais.

 

Ringuva Clean langų valikliai tinka langų bei įvairių lygių, blizgių ir stiklinių paviršių valymui: veidrodžių, lentynų, porceliano, marmuro, keramikinių plytelių, elektrinių viryklių ir kt. Langų valiklių sudėtyje nėra chloro, amoniako, kvapiųjų medžiagų.

 

· Antistatinio poveikio valiklis valomus paviršius padengia apsaugine mikroplėvele, kuri neleidžia kauptis dulkėms, nešvarumams bei užtikrina ilgalaikę švarą.

 

 

· Valiklio 5 in 1 specialiai sukurta formulė:

1. Greitai ir efektyviai pašalina nešvarumus

2. Nebraižo paviršiaus

3. Greitai džiūna

4. Suteikia blizgesio

5. Apsaugo nuo kondensacijos

 

 

 

 

Ringuva Clean indų plovikliai yra natūralaus pH bei patikrinti dermatologų. Sukurdami švelnią putą efektyviai pašalina riebalus ir maisto likučius nuo indų, stalo įrankių, puodų bei stiklo, keramikos, akmens masės, metalo paviršių. Indų ploviklių sudėtyje nėra fosfatų, kvapai be alergenų.

 

· Greipfrutų ir mėtų kvapo ploviklis padeda neutralizuoti nepageidaujamus kvapus virtuvėje.

 

 

· Spanguolių kvapo su alavijų ekstraktu minkština ir puoselėja rankų odą, neleidžia jai išsausėti, apsaugo nuo sudirgimų. Plaunant indus jausite malonų spanguolių kvapą.