Užduok klausimą ekspertui

NAUJIENA! RINGUVA PLIUS specializuoti skalbikliai

 

Juodiems audiniams.

Didžiausia problema mėgstantiems tamsių spalvų drabužius - išblukusi jų spalva. Juodiems audiniams sukurtas skalbiklis padės tai išspręsti. Skalbdami rūbus naujuoju skalbikliu išlaikysite ryškias spalvas ilgiau. Tamsūs audiniai nebluks net po daugelio skalbimų.


Sporto aprangai.

Drabužiuose jaučiamas prakaito kvapas ir įsisenėjusios dėmės yra kiekvienam dažnai pasitaikanti problema. Sporto aprangai pritaikyto skalbiklio inovatyvi formulė efektyviai panaikins prakaito dėmes ir kvapą. Specialūs  priedai užtikrina ilgalaikį gaivumą ir neleidžia daugintis bakterijoms. Skalbiklis pritaikytas sintetiniams audiniams, nepažeidžia Gore-tex, Sympatex pluošto drabužių savybių.

 

Šilkui ir vilnai.

Šilko ir vilnos audiniai reikalauja ypatingos priežiūros. Netinkamai prižiūrimi vilnoniai drabužiai tampa šiurkštūs ir praradę formą, o prakaitas šilkiniame audinyje gali palikti neišplaunamas dėmes, nuo kurių šilkas lūžinėja. Kad to išvengti, rekomenduojame naująjį skalbiklį sukurtą šilkui ir vilnai. Skalbiklyje esantis glicerinas veikia kondicionuojančiai ir neleidžia audiniui perdžiūti. Išplauti drabužiai tampa švelnūs, minkšti ir nepraradę savo formos.