Užduok klausimą ekspertui

RINGUVA PLIUS šeimą papildė koncentruoti audinių minkštikliai

RINGUVA PLIUS audinių minkštikliai - ne vien dėl gaivaus kvapo. Jie puoselėja skalbinių audinį, neleidžia spalvoms blukti, palengvina drabužių lyginimą, suteikia minkštumo, lengvumo pojūtį. Minkštiklį rekomenduojama naudoti kartu su RINGUVA PLIUS skystu skalbikliu. 800 ml pakuotės užtenka 20 skalavimų, kurią galima naudoti kasdien, kad Jūsų audiniai visada išliktų gaivūs ir švelnūs.

 

 

 

 

 

RINGUVA PLIUS hipoalerginis audinių minkštiklis su medvilnės ekstraktu


Dermatologų patikrintas, skirtas skalauti visų rūšių baltus ir spalvotus audinius automatinėmis skalbimo mašinomis ir rankomis. Minkštiklio sudėtyje nėra dirgiklių, kvapioji medžiaga specialiai sukurta nenaudojant alergenų. Minkštiklio sudėtyje esantis medvilnės ekstraktas efektyviai minkština audinius. Drabužiai, skalaujami audinių minkštikliu, mažiau glamžosi, greičiau išdžiūsta ir yra malonūs vilkėti, giliai įsiskverbia į pluoštą, išlaiko jį purų ir minkštą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RINGUVA PLIUS audinių minkštiklis su priedu saugančiu spalvas


Dermatologų patikrintas, skirtas skalauti visų rūšių baltus ir spalvotus audinius automatinėmis skalbimo mašinomis ir rankomis. Audinių minkštiklis pasižymi unikaliu priedu, kuris išsaugo audinių spalvas ilgiau ryškias! Efektyviai įsiskverbia į pluoštą, išlaiko jį purų ir minkštą. Drabužiai, skalaujami audinių minkštikliu, mažiau glamžosi, greičiau išdžiūsta ir yra malonūs vilkėti. Minkštiklyje esantys priedai padeda išsaugoti audinių spalvas ilgiau ryškias, palengvina drabužių lyginimą, suteikia gaivų kvapą.