Užduok klausimą ekspertui

Nauja Ringuva Clean buities priežiūros produktų linija

Namų tvarkymas, dulkių, grindų valymas tikrai nėra pats mėgstamiausias užsiėmimas. Ne mažiau varginantis užsiėmimas yra žiūrėti įvairių ploviklių, valiklių reklamas per televizorių – jų yra tiek, kad atėjus į parduotuvę norisi tiesiog griebti tą, ant kurio etiketėje nupieštos grindys, baldų ar kiti paviršiai atrodo blizgiausi. Tačiau įvairūs siūlomi plovikliai ar valikliai, nors skleidžia malonų kvapą, nėra patys sveikiausi jums ir jūsų šeimos nariams. Renkantis ploviklius bei valiklius, būtina atsižvelgti ne tik į jų efektyvumą, susidorojant su nešvarumais, bet taip pat ir į jų sudėtį.

Nauja Ringuva Clean buities priežiūros produktų linija, pasižymi unikalia sudėtimi, kurioje nėra alergizuojančių kvapų, dažiklių, dirgiklių. Produktai lengvai biologiškai skyla, todėl tausos ne tik Jūsų sveikatą, bet ir aplinką. Be kita ko, Ringuva Clean produktai lengvai ir efektyviai įveikia  įsisenėjusį purvą, apnašas, riebalus bei kitas sunkiai išvalomas dėmes.

Tai puikūs ir patikimi pagalbininkai kasdieniniuose darbuose namuose, kurie pasirūpins Jūsų aplinkos švara bei suteiks malonią ilgalaikę gaivą.


Parketo ar medžio lentų grindų graži danga reikalauja ypač rūpestingos priežiūros. Suprantama, priežiūros reikia ne tik parketui, bet ir linoleumui bei laminatui.

Efektyvią ir rūpestingą priežiūrą Jums gali garantuoti Ringuva Clean grindų plovikliai.

  • Koncentruotas ploviklis parketui, medinėms grindims, palangėms ir kitiems mediniams paviršiams plauti ne tik įveikia nešvarumus, bet ir užtikrina švelnią medinių paviršių apsaugą. Sudėtyje esantis natūralus augalinis priedas - karnaubo vaškas - suteikia valomam paviršiui ypatingą blizgesį, padengia jį apsaugine mikroplėvele, kuri neleidžia kauptis nešvarumams, apsaugo nuo drėgmės ir valomiems paviršiams suteikia ilgaamžiškumo.

  • Koncentruotas ploviklis įvairių rūšių laminuotoms grindims ir linoleumui plauti, lengvai įveikia didesnius nešvarumus, įsisenėjusias apnašas, purvą, riebalų ir kitas sunkiai išvalomas dėmes. Ploviklyje esantys specialūs priedai, paviršiui suteikia ypatingą blizgesį ir pasižymi antistatiniu poveikiu, todėl neleidžia kauptis nešvarumams ir dulkėms. Regurialiai naudojant šią priemonę, puikią išvaizdą užtikrinsite ne tik valomiems paviršiams - visi namai atrodys švaresni. Mažiau bus juose ir dulkių, vadinasi, oras kambariuose irgi bus grynesnis, sveikesnis.

Kasdienei švarai bei tvarkai prižiūrėti siūlome inovatyvius, tausojančius aplinką bei žmogaus sveikatą Ringuva Clean paviršių valiklius.

  • Universalus valiklis su soda sukurtas įvairių tipų nešvarumams ir purvui valyti nuo medinių, metalinių, stiklinių, keramikinių paviršių bei buities prietaisų. Tai saugi ir efektyvi priemonė, itin veiksmingai tirpdanti riebalus, šalinanti įvairius nešvarumus bei neutralizuojanti pašalinius kvapus. Šį universalų valiklį galite drąsiai naudoti virtuvėje šalia maisto produktų.

  • Virtuvės valiklis su natūraliu apelsinų žievelių ekstraktu - specialus valiklis, sukurtas įvairių virtuvės paviršių ir nešvarumų valymui. Itin efektyvi ir saugi valymo priemonė, idealiai tinkanti stalviršiams, elektrinėms viryklėms, garų surinktuvams, mikrobangų krosnelėms, keraminėms plytelėms, šaldytuvams, kitai virtuvinei įrangai ir priedams valyti. Valiklis ne tik efektyviai valo, bet ir nebraižo valomų paviršių, suteikia jiems blizgesį. Valiklio sudėtyje esantis natūralus apelsinų žievelių ekstraktas padeda lengvai išvalyti ypač riebaluotus, pridegusius paviršius ir suteikia aplinkai malonų vaisinį aromatą, gaivos bei švaros pojūtį.

  • Vonios valiklis su organine rūgštimi – specialus valiklis, sukurtas vonios kambario priežiūrai. Šio valiklio pagalba, pamiršite kas yra kalkės, nuosėdos ir muilo likučiai ant stiklo, keraminių, metalinių bei glazūruotų paviršių. Efektyvi valymo priemonė, idealiai tinkanti akrilinėms vonioms, dušo kabinoms, praustuvams, maišytuvams valyti. Valiklis ne tik lengvai valo, bet ir nebraižo valomų paviršių, suteikia jiems blizgesį.