Užduok klausimą ekspertui

AB „NAUJOJI RINGUVA“ pardavimų apyvarta 2013 m. pirmąjį pusmetį viršijo 7 mln. Lt

Akcinės bendrovės „NAUJOJI RINGUVA“, vienos didžiausių švaros produktų gamintojų Baltijos šalyse, pardavimų apyvarta per 2013 m. I-ąjį pusmetį išaugo 26 procentais lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu ir viršijo 7 mln. Lt. Pardavimų augimą lėmė eksporto pardavimų į Rusiją ir Švediją didėjimas, augo pardavimų apimtys ir Lietuvoje.

 

Bendrovės eksporto pardavimai 2013 metų I-ąjį ketvirtį ūgtelėjo 46 procentais lyginant su praėjusių metų analogišku laikotarpiu. „Nuosekliai dirbdami eksporto pardavimų plėtros srityje pastaruosius kelerius metus savo darbo rezultatais įrodėme, kad esame patikimas verslo partneris, gaminantis inovatyvius aukštos pridėtinės vertės švaros produktus, suprantantis vartotojų poreikius bei gebantis numatyti rinkos tendencijas bei tinkamai į jas reaguoti“ – teigia AB „NAUJOJI RINGUVA“ generalinė direktorė Jurgita Žilvinskaitė.

 

AB „NAUJOJI RINGUVA“ pardavimai Lietuvoje pirmąjį šių metų pusmetį augo dešimtadaliu. „Pastebime, kad vis daugiau pirkėjų domisi švaros produkto – skalbiklio ar valiklio - sudėtimi ir jo poveikiu žmogaus sveikatai bei aplinkai, vis svarbesni tampa asmens higienos ar skalbimo produkto saugos ir efektyvumo aspektai. Šiais pokyčiais mes itin džiaugiamės, nes vartotojams siūlome platų natūralių, alergologų ir dermatologų patikintų, pažangių švaros produktų asortimentą, kurį diegdami naujas švaros produktų gamybos technologijas bei tobulindami jų sudėtis nuolat plečiame“, – teigia AB „NAUJOJI RINGUVA“ generalinė direktorė J. Žilvinskaitė.

 

Dar 2013 metais Lietuvos ir užsienio pirkėjams planuojame pristatyti per dešimtį naujų produktų. „Populiarų ir žinomą prekių ženklą „RINGUVA“ papildys 3 nauji efektyvūs grindų plovikliai, parduotuvių lentynose pirkėjai išvys naujuosius ypač švelnius „Balance baby“ linijos produktus: šampūnus ir prausiklius, praturtintus šlamučių ekstraktu ir kitais išskirtiniais ingredientais, skirtus vaikams“, - teigia bendrovės vadovė.

 

„Planuojame, kad 2013 metais pardavimų apyvarta augs penktadaliu lyginant su 2012 metais. Tikėtina, kad itin reikšmingai išgaus eksporto pardavimų apimtys, o Lietuvos rinkoje tęsime nuoseklų darbą plėsdami siūlomų produktų asortimentą, skatindami lietuvius vartoti saugius, žmogui ir aplinkai draugiškus švaros produktus“ – teigia AB „NAUJOJI RINGUVA“ generalinė direktorė J. Žilvinskaitė.