Užduok klausimą ekspertui

BALANCE kūno priežiūros priemonės

Naujienos ekologiškų BALANCE produktų gretose! Skystas muilas su alavijų ekstraktu ir intymios higienos prausiklis su augaliniais ekstraktais jau mūsų el-parduotuvėje.

 

BALANCE ekologiškas skystas muilas su alavijų ekstraktu, 275 ml. Ekologiškas subalansuoto pH skystas muilas švelniai plauna, pašalindamas visus nešvarumus, tačiau nesausina ir nedirgina net jautrios odos. Sudėtyje esantis alavijų ekstraktas pasižymi drėkinančiomis ir antibakterinėmis savybėmis. Sudėtyje nėra SLES, SLS, kvapų, dažiklių ir parabenų.

 

BALANCE ekologiškas intymios higienos prausiklis su augaliniais ekstraktais, 275 ml. Augalinės kilmės intymios higienos prausiklis švelniai plauna nedirgindamas jautrios intymių vietų odos. Sudėtyje esantys kraujažolės, šermukšnio ir šalpusnio ekstraktai pasižymi priešuždegiminėmis, antibakterinėmis ir antioksidacinėmis savybėmis, o pieno rūgštis palaiko natūralų palankų gleivinės mikroflorai odos rūgštingumą. Prausiklyje nėra SLES, SLS, kvapų, dažiklių ir parabenų, todėl tinka jautriai odai. Rekomenduojamas kasdienei higienai.

 

Natūralūs, kaip gamta - geriausi kasdienės higienos draugai.

Dermatologų patikrinta!