Užduok klausimą ekspertui

„Bakterijų tramdytojai" - asmens higieną propaguojantis projektas kviečia prisijungti!

Kiekvieną dieną mūsų patys mažiausieji ir judriausieji kontaktuoja su mus supančia aplinka. Rankomis dirbame įvairius darbus, išreiškiame emocijas gestais, bendraujame, liečiame įvairius paviršius, daiktus, gyvūnus, augalus ir patys save. Rūpintis higiena yra elementarus ir savaime suprantamas dalykas, tačiau daugelis to neįvertina ir pamiršta. Pats paprasčiausias ir daug pastangų nereikalaujantis, bet tuo pačiu labai svarbus higienos elementas – rankų plovimas. Rankų higiena yra viena iš pagrindinių prevencinių priemonių, padedančių apsaugoti save ir visus šalia esančius nuo infekcijų, plintančių kontaktiniu būdu.

 

KAS TIE „BAKTERIJŲ TRAMDYTOJAI“?

Jau antrus metus iš eilės Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu su vaikiško muilo TINDI gamintoja AB „NAUJOJI RINGUVA“ kviečia pačius mažiausius vaikus dalyvauti rankyčių higieną propaguojančiame projekte „Bakterijų tramdytojai“. Projektas startuoja balandžio 5 d. ir ragina darželių auklėtinius rūpintis savo asmens higiena bei formuoti tinkamus įgūdžius plauti rankas jau nuo vaikystės. Pernai metais vykęs projektas parodė, kad įdomiai perduota informacija ilgam išlieka vaiko atmintyje. Norime skatinti šią iniciatyvą, teigiamai motyvuoti auklėtojus ir jaunimą, tad maloniai kviečiame sudalyvauti kūrybiniame video klipukų konkurse „Kur buvo ir ką veikė Tavo rankos“. Konkursas skiriamas darželių auklėtiniams, siekiant juos įtraukti į projektinę veiklą ir skatinti kūrybiškumą, asmens higienos propagavimą.

 


NORITE LAIMĖTI? DALYVAUKITE
!

Dėl didelio susidomėjimo ir darželių, norinčių dalyvauti, aktyvumo, šiais metais apsiribojome  ir projektas vykdomas tik Vilniaus mieste.

  • Sostinės darželiai, gavę kvietimus dalyvauti, iki balandžio 28 d. turi registruotis el. paštu viktorija.sadiul@vvsb.lt pagal atsiųstą registracijos formą.
  • Užsiregistravę darželiai gauna vaikiško muilo TINDI, kurį turės panaudoti atrankinio klipuko kūrimo metu.
  • Darželiai turi sukurti trumpą klipuką, reportažą, pasaką, istoriją, kuri vaizduotų situacijas, atitinkančias konkurso tematiką „Kur buvo ir ką veikė Tavo rankos“. Savo kūrinyje turite pavaizduoti kaip ir kur rankos kontaktuoja su bakterijomis, kur gali slėptis bakterijos ir kaip TINDImuilas padeda kovoti su jomis. Turite įrodyti, kad Jūsų darželis ar grupė yra verti geriausiųjų „Bakterijų tramdytojų“ vardo.
  • Sukurtą darbą patalpinkite www.youtube.com svetainėje ir nuorodą jį pamatyti iki balandžio 9 d. siųskite  el. paštu viktorija.sadiul@vvsb.lt.
  • Iš atsiųstų reportažų komisija atrinks ne mažiau kaip 20 darželių, kuriuose apsilankys „Bakterijų tramdytojų" komanda su įdomia šviečiamąja programa, žaidimais ir dovanomis.
  • Trys įdomiausiųjų klipukų kūrėjai bus apdovanoti ypatingais projekto organizatorio ir partnerio prizais.

 

DALYVAUKITE!