Užduok klausimą ekspertui

NAUJIENA! SMILĖ liepų žiedų ir lelijų kvapo tualetiniai muilai

Atraskite vasarą su naujaisiais liepų žiedų ir lelijų kvapo SMILĖ tualetiniais muilais! Vasara - metas, kuomet reikia skirti ypatingą dėmesį saulės nualintai ir išsausėjusiai odai. Norite apsaugoti, pamaitinti ir drėkinti savo odą vienu metu be didelių pastangų? Tai galite padaryti su naujaisiais SMILĖ tualetiniais muilais! Prausdamiesi su SMILĖ tualetiniais muilais ne tik atrasite švarios ir gražios odos paslaptį, bet ir pasinersite į gaivių, vasariškų kvapų aromatus. SMILĖ tualetiniai muilai yra natūralūs, pagaminti iš aukščiausios kokybės augalinės kilmės žaliavų: palmių ir palmių branduolių aliejų. Muilų sudėtyje nėra dažiklių, sintetinių paviršiaus aktyviųjų medžiagų ir parabenų.

 

 

 

 

 

 

 

Liepų žiedų kvapo SMILĖ yra su saldžiųjų migdolų aliejumi, kuris žinomas kaip natūralus antioksidantas ir vitamino E šaltinis, turintis drėkinamųjų, maitinamųjų ir minkštinamųjų savybių. Sudėtyje esantis medaus ekstraktas drėkina odą ir padeda išlaikyti natūralų odos drėgmės balansą bei ramina sudirgusią odą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lelijų kvapo SMILĖ yra praturtinta ekologišku kremu, kuris maitina, švelnina ir glotnina odą, o sudėtyje esantis glicerinas drėkina odą ir palaiko drėgmės balansą.