Užduok klausimą ekspertui

BALANCE priemonės indaplovėms

Ar žinojote, kad pirmoji indaplovė sukurta Džoelio Hugtono (Joel Houghton) 1850 metais buvo medinė bei veikė rankiniu būdu? Tai buvo lėtas, nepatikimas prietaisas ir daug dešimtmečių turėjo praeiti, kad indaplovė užsitarnautų pagarbią vietą šeimos virtuvėje!

 

Šiandien jau sunkiai įsivaizduojame įprastą namų ūkį be šios buitinės technikos pagalbos, tačiau kaip ir kiekvienas prietaisas, indaplovė taip pat reikalauja priežiūros bei specialių priemonių. Balance indaplovių priemonės efektyviai tirpdo riebalus ir lengvai pašalina sunkiai įveikiamus nešvarumus, maisto likučius, arbatos ar kavos nuosėdas nuo įvairių indų paviršių.

 

Indų plovimo gelis indaplovėms (500 ml) efektyviai tirpdo riebalus ir lengvai pašalina sunkiai įveikiamus nešvarumus, maisto likučius, arbatos ar kavos nuosėdas nuo stiklinių, keramikinių, metalinių bei kitų indų paviršių.

Indų skalavimo skystis indaplovėms (500 ml) užtikrina greitą indų džiūvimą, nepalieka vandens pėdsakų ar ruožų ant nuplautų indų bei suteikia natūralų spindesį.

Indaplovių druska (1,5 kg) minkština vandenį, apsaugo indaplovę nuo kalkių nuosėdų.