Užduok klausimą ekspertui

Prekių pristatymas

1. AB „NAUJOJI RINGUVA“ įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes, po apmokėjimo, Jūsų užsakyme nurodytu adresu: 
1.1. per 2-5 darbo dienas, už prekes apmokant naudojantis www.paysera.lt sistema.

2. Prekes pristatys Venipak kurjerių tarnyba.

2.1. Prekių pristatymas kurjeriu Pirkėjo nurodytu adresu (per 3-5 darbo dienos) papildomai kainuoja 3 Eur, jei pirkinio suma neviršys 30 Eur. Jei pirkinio suma didesnė nei 30 Eur, prekių pristatymas - nemokamas.

 

3. AB „NAUJOJI RINGUVA“  turi teisę vykdyti akcijas ir keisti pristatymo sąlygas. 

4. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai. 

5. Prekės pristatymo metu Jūs privalote su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti prekes siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai atžymėti siuntos važtaraštyje ir surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą ir atsiųsti mums. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga. 

6. Prekių pristatymo Lietuvos Respublikoje kaina yra tokia, kokia yra nurodyta elektroninėje parduotuvės užsakymų pateikimo sistemoje, prekių užsakymo pateikimo momentu.

7. AB „NAUJOJI RINGUVA“ neatsako už Kliento užsakytos prekės nepristatymą ar pavėluotą pristatymą, jei tai įvyko dėl trečiųjų asmenų kaltės ar dėl aplinkybių, kurių AB „NAUJOJI RINGUVA“  negalėjo kontroliuoti ir protingai numatyti pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo metu ir negalėjo užkirsti kelio šių aplinkybių ar jų pasekmių atsiradimui.

 

8. Prekių grąžinimui taikomos Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymas „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

9. Kai grąžinama nekokybiška prekė, AB „NAUJOJI RINGUVA“  įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai AB „NAUJOJI RINGUVA“ neturi analogiškos prekės, jums bus sugrąžinti už prekę sumokėti pinigai. Kliento sumokėti pinigai yra grąžinami ne vėliau nei per 10 darbo dienų nuo Kliento grąžinamų prekių pristatymo AB „NAUJOJI RINGUVA“  dienos. Klientas negali grąžinti tokių prekių, kurių grąžinimo galimybės nenumato Lietuvos Respublikos teisės aktai. Prieš grąžinant prekę, Klientas privalo susisiekti su Pardavėju.

10. Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas numato, kad Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas mums apie tai raštu (el. paštu eparduotuve@ringuva.lt arba paštu Staniūnų g.1, Panevėžys) per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos.

11. Norėdami atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, per Taisyklėse nurodytą terminą privalote Taisyklių 31 punkte nurodytais kontaktiniais adresais pranešti apie sutarties atsisakymą raštu. Apie sutarties atsisakymo patvirtinimą gausite pranešimą Jūsų nurodytu el. paštu. Jeigu negausite patvirtinimo per 24 val., privalote kreiptis telefonu į AB „NAUJOJI RINGUVA“. Atsisakę sutarties, per 3 (tris) darbo dienas nuo sutarties atsisakymo dienos privalote grąžinti nusipirktą Prekę, atitinkančią Taisyklių 30 punkto reikalavimus, jeigu ji Jums buvo pristatyta. Atsisakius sutarties, už Prekę sumokėti pinigai bus grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas nuo Prekės grąžinimo dienos.

12. Jūs neturite teisės atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, jeigu: 
12.1. Jūs prekę sugadinote ar iš esmės pasikeitė prekės išvaizda; pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.
12.2. Neturite prekės įsigijimo įrodymo (pirkimo čekis arba PVM sąskaita faktūra, pristatomi su preke).