Užduok klausimą ekspertui

RINGUVA muilo skalbiklis su tulžimi, 400 g

Zoom
4.65 €
Kiekis:

RINGUVA muilo skalbiklis su tulžimi – saugi ir natūrali skalbimo priemonė. Sudėtyje esantis natūralus priedas – tulžis – pagerina skalbimo efektą, palengvina dėmių pašalinimą iš audinio.

RINGUVA muilo lakšteliai gaminami iš natūralių žaliavų, be kvapiųjų ir dažančiųjų medžiagų, sudėtyje nėra sintetinių paviršinio aktyvumo medžiagų, optinių baliklių, todėl puikiai tinka skalbti netgi kūdikių, vaikų drabužiams, apatiniam trikotažui, patalynei skalbimo mašina arba rankomis. Po skalbimo drabužiai nesielektrina, išsaugoma audinio kokybė ir spalva.

 

Sudėtis: daugiau kaip 30 % muilas, tulžis.

 

Skalbiant automatine skalbimo mašina rekomenduojama skalbiklį ištirpinti inde su nedideliu kiekiu šilto vandens. Ištirpintą mišinį supilti į automatinės skalbyklės būgną. Rekomenduojama skalbti ne žemesnėje nei 40 C temperatūroje. Skalbiant rankomis, muilo lakštelius ištirpinti skalbimui skirtame inde. Skalbiant minkštame ir vidutinio kietumo vandenyje vidutiniškai užterštus skalbinius naudokite 1 saują muilo lakštelių.

Palikti atiliepimą apie prekę

Privalote prisijungti jei norite palikti atsiliepimą.
rašo: 21.01.2014
Puikių puikiausia priemonė, ankščiau tarkuodavau ūkišką muilą ir dėdavau į skalbimo mašiną, bet vyras išgasdino, sakydamas, jog suges mašinos elektronika papuolus muilo putų į ją. Tačiau ši priemonė tikras išsigesbėjimas :)