Užduok klausimą ekspertui

RINGUVA PLIUS audinių minkštiklis su priedu saugančiu spalvas, 800 ml

Zoom
2.69 €
Kiekis:

RINGUVA PLIUS audinių minkštiklis su priedu saugančiu spalvas - gaivaus kvapo, pasižymi unikaliu priedu, kuris išsaugo audinių spalvas ilgiau ryškias! Nuo šiol Jūsų skalbiniai taps lengvi ir švelnūs kaip drugelis.

 

Dermatologų patikrintas

Dermatologų patikrintas audinių minkštiklis RINGUVA PLIUS puikiai tinka audinių skalavimui ir rankomis, ir automatinėmis skalbimo mašinomis.


Efektyvus

Audinių minkštiklis efektyviai įsiskverbia į pluoštą, išlaiko jį purų ir minkštą. Drabužiai, skalaujami audinių minkštikliu, mažiau glamžosi, greičiau išdžiūsta ir yra malonūs vilkėti. Minkštiklyje esantys priedai padeda išsaugoti audinių spalvas ilgiau ryškias, palengvina drabužių lyginimą, suteikia gaivų kvapą. Koncentruotas audinių minkštiklis skirtas visų tipų baltų ir spalvotų audinių skalavimui. Minkštiklį rekomenduojama naudoti kartu su RINGUVA PLIUS skystu skalbikliu. 800 ml pakuotės užtenka 20 skalavimų, kurią galima naudoti kasdien, kad Jūsų audiniai visada išliktų gaivūs ir švelnūs.

 

Sudėtis: 5 % arba daugiau, bet mažiau kaip 15 % katijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, kvapai, konservantas (benzisothiazolinone, laurylamine dipropylenediamine).

Prieš naudojimą suplakti. Laikytis drabužių etiketėse nurodytų rekomendacijų. Tinka drabužius skalbiant rankomis ir automatine skalbimo mašina. Rekomenduojama naudoti kartu su RINGUVA PLIUS skystu skalbikliu.

Palikti atiliepimą apie prekę