Užduok klausimą ekspertui

RINGUVA CLEAN grindų ploviklis plytelėms ir akmens masės paviršiams, 800 ml

Zoom
2.99 €
Kiekis:

Ringuva Clean koncentruotas ploviklis akmens, marmuro, šlifuoto betono, keraminių, klinkerinių ir terasinių plytelių grindims plauti. Lengvai nuvalo purvo apnašas nepažeisdamas paviršių ir užtikrina ilgalaikę apsaugą. Ploviklis turi malonų ir gaivų citrusinį kvapą.


Efektyvus

Valiklyje esantys polimerai padeda greičiau ir lengviau pašalinti įsisenėjusius nešvarumus bei apnašas nepažeisdami paviršių. Unikalios formulės dėka grindys išdžiūsta greičiau, nepalieka dryžių.


Saugus

Ringuva Clean grindų ploviklis - puikus ir patikimas pagalbininkas Jūsų namuose, kuris pasirūpins ilgalaike, maloniai gaivia švara. Produkto sudėtyje nėra alergizuojančių kvapų ir dažiklių.

 

Sudėtis: mažiau kaip 5 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau kaip 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau kaip 5 % amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau kaip 5 % polikarboksilatų, kvapai, konservantas (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine).

Prieš naudojimą suplakti. 20 ml ploviklio naudoti 5 l vandens ir plauti grindis įprastu būdu. Leisti grindims išdžiūti, perplauti vandeniu nereikia. Tinka plauti ir rankomis, ir grindų šepečiu.

Palikti atiliepimą apie prekę