Užduok klausimą ekspertui

LINEA rinkinys rankų higienai

Zoom
5.99 €
9.99 €
Kiekis:

LINEA“ geros nuotaikos rinkinį sudaro higieninis gelis (245ml) ir muilas (90g). Praturtinti natūraliu nuotaiką skaidrinančiu ekologišku mandarino eteriniu aliejumi. Lengvai palaikykite rankų higieną namuose, darbe ar kelyje!


LINEA higieninis gelis rankoms su ekologišku mandarinų eteriniu aliejumi, 245 ml

Efektyviai pašalina nešvarumus ir užtikrina rankų higieną. Greitai įsigeria į rankų odą, nepalieka nemalonaus lipnumo pojūčio. Praturtintas natūraliu nuotaiką skaidrinančio aromato ekologišku mandarinų eteriniu aliejumi. Pantenolis (vitaminas B5), natūralus alavijų ekstraktas ir glicerinas puoselėja rankų odą. Sudėtyje ne mažiau nei 71% etilo alkoholio. Be dažiklių ir sintetinių kvapiklių. Tinka naudoti kasdien, kai nėra galimybės nusiplauti rankų vandeniu ir muilu.

 

LINEA geros nuotaikos higieninis rankų muilas su ekologišku mandarinų eteriniu aliejumi, 90 g

Higieninis rankų muilas pagamintas iš sertifikuoto tvariai užaugintų palmių aliejaus. Praturtintas natūraliu nuotaiką skaidrinančio aromato ekologišku mandarinų eteriniu aliejumi, efektyviai plauna odą. Pantenolis (vitaminas B5), natūralus alavijų ekstraktas ir ekologiškas kremas puoselėja rankų odą. Tinka naudoti kasdien kai rankas tenka plauti itin dažnai. Be sulfatų ir dažiklių. Aplinkai draugiškoje pakuotėje.

LINEA higieninis gelis rankoms su ekologišku mandarinų eteriniu aliejumi, 245 ml.

Tinka naudoti kasdien, kai nėra galimybės nusiplauti rankų vandeniu ir muilu. Nedidelį kiekį gelio (~3 ml) paskirstykite ant rankų odos, įskaitant tarpupirščius, trinkite apie 20 sek. ir leiskite geliui įsigerti į odą. Nuplauti nereikia. Tik išoriniam naudojimui.

 

LINEA geros nuotaikos higieninis rankų muilas su ekologišku mandarinų eteriniu aliejumi, 90 g.

Kruopščiai plaukite rankas muilu 30 sekundžių ir nuskalaukite tekančio vandens srove. Tinka naudoti kasdien, kai rankas tenka plauti itin dažnai.

Palikti atiliepimą apie prekę