Užduok klausimą ekspertui

BALANCE skalbiklis baltiems audiniams (1.5 l)

Zoom
5.59 €
Kiekis:

BALANCE skalbiklio baltiems audiniams pagrindą sudaro natūralus kalio muilas, kuris gaminamas iš augalinės kilmės (saulėgrąžų) aliejaus. Unikali sudėtis užtikrina, kad skalbiklis nepriekaištingai išskalbia visų tipų baltus audinius ir paryškina jų baltumą bei apsaugo nuo pilkėjimo. Be to, šis skalbiklis greitai tirpsta vandenyje ir lengvai išsiskalauja, todėl galite nesibaiminti, kad sunkiai prieinamose vietose liks nepageidaujamų skalbiklio likučių. BALANCE skalbiklis baltiems audiniams – tai nepriekaištinga gaiva ir švara!

 

Dermatologų patikrintas

Dermatologų patikrintas skalbiklis skirtas skalbti automatinėmis skalbyklėmis ir rankomis vaikų, ypač jautrią, alergišką odą turinčių žmonių rūbams, patalynei, kadangi jo sudėtyje nėra kvapių ir dažančių medžiagų, optinių baliklių ar fosfatų, kurie keltų nemalonius pojūčius ir erzintų odą.

 

Saugus

Svarbu ir tai, kad BALANCE skalbiklis baltiems audiniams yra biologiškai skaidus, todėl nekenkia žmogui ar aplinkai. Tai efektyvi skalbimo priemonė, kuri tausoja jūsų audinius ir saugo jo spalvą. Balti audiniai dar niekada nebuvo tokie balti!

 

Sudėtis: 5-15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, 5-15  % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, <5 % muilo, fermentai.

 

Skalbiant minkštame vandenyje naudokite 1/2 kamštelio vidutiniškai užterštiems skalbiniams, kietame vandenyje - 1 kamštelį vidutiniškai užterštiems skalbiniams. Naudoti skalbimo metu arba pilti tiesiai į skalbyklės skalbimo stalčiuką.

Palikti atiliepimą apie prekę