Užduok klausimą ekspertui

BALANCE ekologiškas muilo skalbiklis, 350 g

Zoom
3.75 €
Kiekis:

BALANCE ekologiškas muilo skalbiklis lakšteliais nekenkia audiniui, gerai tirpsta vandenyje, pašalina net ir sunkiai įveikiamas dėmes iš visų tipų baltų bei spalvotų audinių, jiems nepakenkdamas. Po skalbimo drabužiai nesielektrina.

 

Alergologų patikrintas

BALANCE ekologiškas muilo skalbiklis patikrintas Respublikinio alergologijos centro, rekomenduojamas kūdikių nuo pat gimimo, alergiškų žmonių drabužiams, patalynei, apatiniam trikotažui skalbti. Tai itin ekonomiška ir universali skalbimo priemonė, tinkanti skalbti tiek rankomis, tiek automatinėmis skalbimo mašinomis baltus ir spalvotus medvilninius, lininius bei sintetinius audinius. Skalbiklio sudėtyje nėra dažiklių, kvapiklių, fosfatų ir optinių baliklių, todėl juo gali naudotis net ir labai jautrios, į alergiją linkusios bei sausos odos savininkai. Priešingai nei skalbimo milteliai BALANCE muilo skalbiklis lakšteliais puikiai tirpsta vandenyje be jokių pastangų. Galite užmiršti prastai išsiskalavusius skalbinius, pasislėpusius miltelių likučius marškinių kišenėje ar patalynės kampučiuose, nes šis skalbiklis lengvai išsiskalauja, todėl skalbimo procesas bus kaip niekad paprastas ir malonus.

 

Ekologiškas

Produktas yra sertifikuotas EU Ecolabel ženklu, t. y. atitinka ES ekologiškumo reikalavimus. Naudodami ES ekologiniu ženklu paženklintą produktą pagal dozavimo nurodymus, prisidėsite prie vandens taršos, atliekų ir energijos suvartojimo mažinimo. Tai visiškai saugi ir efektyvi priemonė, kurią galite naudoti kiekvieną dieną.

 

Sudėtis: daugiau kaip 30 % muilas.

Skalbiant automatine skalbimo mašina rekomenduojama skalbiklį ištirpinti inde su nedideliu kiekiu šilto vandens. Ištirpintą mišinį supilti į automatinės skalbyklės būgną. Rekomenduojama skalbti ne žemesnėje nei 30 °C temperatūroje. Skalbiant rankomis, muilo lakštelius ištirpinti skalbimui skirtame inde. Skalbti pagal audinio gamintojo rekomendacijas.

Palikti atiliepimą apie prekę