Užduok klausimą ekspertui

BALANCE ekologiškas indų ploviklis su muilažolės ekstraktu, 500 ml

Zoom
1.99 €
Kiekis:

Ekologiškas indų ploviklis BALANCE su muilažolės ekstraktu – saugi ir efektyvi priemonė, kurią galite naudoti kasdien. Dermatologų patikrintas. Neutralaus pH. Be dirgiklių – dažiklių ir kvapiklių, skirtas indus plauti rankomis.

 

Su muilažole

Indų ploviklio sudėtyje esantis natūralus muilažolės ekstraktas sukuria švelnią putą, kuri padeda lengviau ir efektyviau pašalinti riebalus ir maisto likučius nuo indų. Muilažolė savo sudėtyje turi saponino, kuris efektyviai valo apnašas bei nesausina rankų odos.

 

Ekologiškas

BALANCE ekologiškas indų ploviklis su muilažole aplinkoje lengvai biologiškai suskyla, todėl yra draugiškas aplinkai ir žmogui. Tai saugi, patikima ir efektyvi priemonė skirta naudoti kiekvieną dieną. Be to, yra ekonomiškas, nes pakanka nedidelio ploviklio kiekio, kad švariai ir kokybiškai būtų išplauti visi indai. Produktas yra sertifikuotas EU Ecolabel ženklu ir atitinka Europos Sąjungos ekologiškumo reikalavimus.

 

Tinka veganams

Produktas sertifikuotas „The Vegan Society“ ženklu ir tinka veganams: sudėtyje nėra gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių arba šalutinių produktų ir produktas nėra bandomas su gyvūnais.

 

Sudėtis: 5 % arba daugiau, bet mažiau kaip 15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau kaip 5 % amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau kaip 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, muilažolės ekstraktas, konservantas (Sodium Benzoate).

Indų plovimui rekomenduojama naudoti paruoštą tirpalą, o ne tekantį vandenį, nes taip Jūs taupote energiją, vandenį ir saugote gamtą. Indų plovimo tirpalo paruošimas: vienkartinė dozė 5 litrams plovimo tirpalo lengvai užterštiems indams - 2 ml (1/2 arbatinio šaukštelio), stipriai užterštiems - 4 ml (1 arbatinis šaukštelis). Indus panardinkite į paruoštą tirpalą, trinkite kempinėle, po to perskalaukite švariu vandeniu. Butelyje esančio indų ploviklio užtenka apie 170 plovimų.

Palikti atiliepimą apie prekę