Užduok klausimą ekspertui

BALANCE ekologiškas indų ploviklis su kaštonų ekstraktu, 500 ml

Zoom
1.95 €
Kiekis:

BALANCE ekologiškas indų ploviklis su kaštonų ekstraktu, 500 ml. Neutralaus pH. Be dažiklių ir kvapiklių, skirtas indus plauti rankomis. Kaštonų vaisių ekstrakto sudėtyje gausu natūralių saponinų, kurie didina produkto putojimą ir padeda efektyviau šalinti riebalus ir kitus nešvarumus, taip pat glicerino ir flavonoidų, pasižyminčių antioksidacinėmis, odą drėkinančiomis bei raminančiomis savybėmis. Aplinkoje lengvai biologiškai suskyla.

 

Dermatologų patikrintas.

 

Tinka veganams

Produktas sertifikuotas „The Vegan Society“ ženklu ir tinka veganams: sudėtyje nėra gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių arba šalutinių produktų ir produktas nėra bandomas su gyvūnais.


Sudėtis: 5 % arba daugiau, bet mažiau kaip 15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau kaip 5 % amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau kaip 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, kaštonų vaisių ekstraktas, konservantas (Sodium Benzoate).

Indų plovimui rekomenduojama naudoti paruoštą tirpalą, o ne tekantį vandenį, nes taip Jūs taupote energiją, vandenį ir saugote gamtą. Indų plovimo tirpalo paruošimas: vienkartinė dozė 5 litrams plovimo tirpalo lengvai užterštiems indams - 2 ml (1/2 arbatinio šaukštelio), stipriai užterštiems - 4 ml (1 arbatinis šaukštelis). Indus panardinkite į paruoštą tirpalą, trinkite kempinėle, po to perskalaukite švariu vandeniu. Indus plaukite žemiausioje įmanomoje temperatūroje. Butelyje esančio indų ploviklio užtenka apie 170 plovimų.

Palikti atiliepimą apie prekę