Užduok klausimą ekspertui

BALANCE ekologiškas dėmių valiklis vaikų drabužiams, 250 ml

Zoom
2.49 €
Kiekis:

BALANCE ekologiškas dėmių valiklis vaikų drabužiams - tai specialus purškiamas dėmių valiklis, kuris veiksmingai pašalina dėmes iš visų rūšių audinių.


Efektyvus

Švelnaus valiklio pagrindą sudaro natūralūs komponentai, kurie saugiai ir efektyviai pašalina įvairių rūšių dėmes: pieno, sulčių, daržovių, kūdikių maisto, riebalines ir kitas dėmes. Specialus purkštukas sukuria putą, kuri giliai įsiskverbia į audinį ir lengvai pašalina sunkiai įveikiamas dėmes.


Ekologiškas

Produkto sudėtyje nėra dažiklių, kvapių medžiagų, peroksido ir chloro, todėl aplinkoje jie lengvai biologiškai skyla. Dėmių valiklis yra sertifikuotas EU Ecolabel ženklu, kuris garantuoja, jog produkto gamyboje naudojamos medžiagos yra saugios žmogui ir draugiškos gamtai.

 

Tinka veganams

Produktas sertifikuotas „The Vegan Society“ ženklu ir tinka veganams: sudėtyje nėra gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių arba šalutinių produktų, taip pat produktas nėra bandomas su gyvūnais.


Sudėtis: mažiau kaip 5 % anijoninių PAM, mažiau kaip 5% nejoninių PAM, fermentai.

Paruoškite purkštuko dangtelį putų purškimui, purkškite putas ant suteptos vietos, leiskite 1-3 min. įsigerti. Skalbkite laikantis audinio gamintojo rekomendacijų. Nenaudokite kitų dėmių valiklių, tik skalbimo priemones. Valiklį išbandykite mažiau matomoje vietoje ir įsitikinkite, kad neblunka ryškių, švelnių audinių spalvos. Įsisenėjusioms dėmėms valymą pakartokite.

Palikti atiliepimą apie prekę