Užduok klausimą ekspertui

Kaip pirkti?

Pirkti elektroninėje parduotuvėje www.ringuva.lt labai paprasta. Užsakymai priimami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

 

1. KREPŠELIS

Išsirinkite prekes ir įdėkite jas „Į krepšelį“. Kai užsakymas jau paruoštas, spauskite užrašą „Vykdyti užsakymą“. Pirkinių sąrašą galite atnaujinti, koreguoti prekes ir jų kiekius. Jeigu turite nuolaidos kupono kodą, įrašykite jį į tam skirtą langelį. Spauskite užrašą „Kitas“.

 

2. PRISIJUNKITE

Užsiregistruokite, prisijunkite arba apsipirkite kaip svečias. Jeigu pasikeitė pristatymo adresas, atnaujinkite jį. Patvirtinkite, kad susipažinote ir sutinkate su elektroninės parduotuvės sąlygomis.

 

3. MOKĖJIMO IR PRISTATYMO BŪDAI

Išsirinkite Jums patogiausią mokėjimo būdą. Mūsų prekes Lietuvoje pristato Venipak kurjerių tarnyba.

 

4. PATVIRTINKITE UŽSAKYMĄ

Pasitikrinkite savo užsakymo duomenis. Jeigu viskas gerai, spauskite „Patvirtinti“. Patvirtinus užsakymą, būsite nukreipti į mokejimai.lt sistemą. Apie Jūsų užsakymo būseną informuosime el. paštu. Prekės Jūsų nurodytu adresu pristatomos per 3-5 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.

 

Iškilo papildomų klausimų? Rašykite: info@ringuva.lt arba susisiekite telefonu: +370 45 571276 (darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.).